IT – galinga pramonės šaka, kurioje įmonės sutelkia pastangas kurti pagrindus ir būdus, kad sudėtingais laikais būtų atsparesnės ir užtikrintų saugias ir stabilias darbo vietas. Sužinok, kaip Europos IT rinka reagavo į COVID-19, atrask geriausiai apmokamas su technologijomis susijusias darbo vietas ir išsiaiškink, kodėl kodavimo mokymasis yra geriausias dalykas, kurį šiandien gali padaryti savo karjeroje! Parsisiųsk mūsų baltąją knygą ir sužinok:

Kokie šiuo metu yra patraukliausi darbai IT srityje?

Kokių specialistų ieško įmonės?

Kokių įgūdžių reikia norint sėkmingai mokytis technologijų?

Kokios programavimo kalbos ir platformos šiuo metu yra vertingiausios?

Mūsų ekspertai ištyrė IT rinką Europoje ir norėtų pasidalyti savo vertingomis įžvalgomis su tavimi. Užsiregistruok ir gauk nemokamą mūsų išskirtinę skaitmeninę baltąją knygą šiandien!

 

Užpildydami šią formą, jūs sutinkate, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys ir kad mes galėtume susisiekti su jumis, norėdami pateikti jus dominantį technologijos kursą (visas sąlygų dėl informacijos turinys)

Norėdami gauti informacijos, kuri padės jums siekti karjeros IT srityje, pvz., informacija apie kitus kursus, paaukštinimus, su šia sritimi susijusius renginius, darbo pasiūlymus, mokymus, stažuotes ir pan., prie jūsų nurodytos kontaktinės informacijos pažymėkite žemiau esantį langelį:

* Privalomi laukeliai