Jums bus teikiama pagalba mokymo kursų metu ir po jų

HR Class

„HR Class“ – tai praktiniai užsiėmimai, per kuriuos supažindinsime jus su personalo atrankos procesu ir padėsime jums tinkamai jam pasirengti. Jūs sužinosite:
apie karjeros galimybes po mokymo kursų;
kaip parengti patrauklų ir įdomų gyvenimo aprašymą kandidatuojant į darbo vietas IT srityje;
kaip analizuoti darbo pasiūlymus ir vartoti raktinius žodžius;
kodėl patobulinę savo „LinkedIn“ profilį ir išplėtę ryšius jūs galite tapti labiau pastebimi ir pageidaujami darbdavių;
kaip pasirengti per pokalbį užduodamiems klausimams apie bendruosius ir techninius įgūdžius;
ką daryti, jei niekas neatsiliepia į jūsų kreipimąsi.

Medžiaga IT tema

Jūs gausite iš mūsų vadovą „Jet Pack Book“, kuriame pateikiama pagrindinė informacija apie IT sektorių, personalo atrankos procesą ir aptariami kiti svarbūs klausimai. Be to, savo tinklaraštyje dalijamės naujienomis apie IT. Ieškokite čia.

Pokalbis dėl darbo IT srityje

Mes puikiai suprantame, kaip svarbu tinkamai pasirengti pirmiesiems pokalbiams dėl darbo IT srityje, jų metu užduodamiems klausimams apie techninius ir bendruosius įgūdžius. Mūsų akademijoje organizuojamas individualus užsiėmimas su mokytoju imituojant tokį pokalbį, kad patirtumėte kuo mažiau streso ir žinotumėte, ko tikėtis vykstant tikram pokalbiui dėl darbo. Po susitikimo kiekvienam dalyviui mokytojas pateikia atsiliepimą apie tai, ką reikėtų patobulinti prieš kitą pokalbį.

Sėkmingos absolventų karjeros vadovo pagalba

Sėkmingos absolventų karjeros vadovas konsultuos jus įvairiais klausimais viso proceso metu. Kaip numatyta kursų programoje, mes teiksime jums su karjera susijusias konsultacijas, t. y.:
jūs gausite šiuolaikinę CV formą ir patarimų, kaip sukurti profesionalų gyvenimo aprašymą;
išanalizuosime jūsų „LinkedIn“ profilį ir nurodysime tobulintinas vietas;
pateiksime jums praktinių patarimų, kaip atrodyti per pirmąjį pokalbį dėl darbo IT srityje;
pateiksime jums sąrašą jūsų mieste veikiančių IT bendrovių, kuriose galite ieškoti laisvų darbo vietų ir stažuotės galimybių;
atsakysime į visus jūsų klausimus apie IT darbo rinką.

Rekomendacijos dėl tobulintinų sričių

Pasibaigus mokymo kursams mokytojai pateiks jums rekomendacijas, aprašydami jūsų gerąsias savybes, kurias galite išryškinti rengdami savo CV. Mokytojai taip pat nurodys tobulintinas sritis, kad geriau pasirengtumėte darbui IT sektoriuje.

Žinių išplėtimas

Mes taip pat pasidalysime su jumis naujausiomis žiniomis iš IT pasaulio. Susipažinkite su naujausiomis tendencijomis, pasisemkite žinių apie IT sektorių ir sužinokite, kaip pasirengti personalo atrankos procesui. Skaitykite mūsų tinklaraštį.

ATVYK Į NEMOKAMĄ INFORMACINĮ SUSITIKIMĄ IR SUŽINOK DAUGIAU APIE MOKYMUS

Rezervuok vietą nemokamame informaciniame susitikime Tavo pasirinktame mieste! Sužinosi daug naudingos informacijos, taip pat pristatysime mokymų pasiūlymus.

SDA absolventai dirba:

Barbara Ciach
Career Advisor

[email protected]
+48 795 900 514

Užpildydami šią formą, jūs sutinkate, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys ir kad mes galėtume susisiekti su jumis, norėdami pateikti jus dominantį technologijos kursą (visas sąlygų dėl informacijos turinys)

Norėdami gauti informacijos, kuri padės jums siekti karjeros IT srityje, pvz., informacija apie kitus kursus, paaukštinimus, su šia sritimi susijusius renginius, darbo pasiūlymus, mokymus, stažuotes ir pan., prie jūsų nurodytos kontaktinės informacijos pažymėkite žemiau esantį langelį:

* Privalomi laukeliai