Mes Jums padėsime visų mokymų metu ir po jų:

HR (Human Resources) užsiėmimai

Mes Jums padovanosime Absolvento Sėkmės Gidą (Absolvent Success Book). Joje smulkiai aprašome kas vyksta IT sektoriuje, kaip gauti svajonių darbą ir ko tikisi darbdaviai. Taip pat mes nuolat palaikysime su Jumis ryšį, bei reguliariai atsiųsime atnaujintą, mūsų studentams ir absolventams, skirtą medžiagą.

Medžiaga

Iš mūsų gausi originalią Absolvent Success Book. Iš jos sužinosi, kas vyksta IT, kaip gauti savo svajonių darbą ir ko prašo darbdaviai. Mes taip pat nuolat palaikysime ryšį, nuolatos siųsime tau specialiai mūsų studentams ir absolventams skirtą medžiagą.

IT darbo pokalbis

Prieš pradedant pirmuosius darbo pokalbius IT sektoriuje, svarbu pasiruošti techniniams ir bendrųjų įgūdžių patikrinimo klausimams. Individualiai su mūsų dėstytojais praktiškai imituosite darbo pokalbį, kuris leis suprasti darbo pokalbio procesą ir sumažins stresą tikro darbo pokalbio metu.

Nuolatinė „Absolvent Success Manager“ globa

Mūsų karjeros patarėjas padės Jums IT sferoje, nesvarbu kokioje IT srityje radai darbą. Jauti, kad Tavo LinkIn paskyrą ar CV reikia patobulinti? Kreipkis į mus - mes mokam nustebinti!

ATVYKITE Į NEMOKAMĄ INFORMACINĮ SUSITIKIMĄ IR SUŽINOKITE DAUGIAU APIE MOKYMUS

Rezervuokite vietą į nemokamą informacinį susitikimą Jūsų pasirinktame mieste! Sužinosite daug naudingos informacijos, taip pat pristatysime mokymų pasiūlymus.

SDA absolventai dirba: