Java nuo pagrindų

nuotolinis - 05.12.2020

Prisijunk prie IT rinkos, pradėk savo nuotykį mokydamasis vienos iš populiariausių programavimo kalbų. Vos per kelis mėnesius gali pakeisti savo gyvenimą praktinio ugdymo metu įgijęs naujų įgūdžių ir sulaukęs neįkainojamos pagalbos įsidarbinant!

Kodėl verta pasirinkti kursą?

Java yra labiausiai pageidaujama darbdavių programavimo kalba ir viena iš pačių populiariausių programavimo kalbų.

Palanki pradedantiesiems

Aiškios ir suprantamos komandos bei prieiga prie paruoštų kodo fragmentų iš kitų kūrėjų (sutaupai laiko!).

Nr 1 populiarumo reitinge

Google, Amazon, YouTube, Ebay, Twitter naudoja Java, kurdami kompiuterines programas ir mobiliasias aplikacijas.

Bendruomenė

Didelėje Java programuotojų bendruomenėje lengviau rasti pagalbą ir prieigą prie mokymosi priemonių.

Kaip organizuojamas nuotolinis mokymasis?

"Pristatome mūsų patentuotą „SDA inIT®“ metodą Mes suprantame, kad patyrusio programuotojo palaikymas mokymosi metu yra pats svarbiausias proceso komponentas. Būtent todėl seansai su mokytoju sudaro net 73 % nuotolinio mokymosi kursų."

Tiesioginiai seminarai – nuotoliniai seansai su mokytoju

Šios praktinės pamokos transliuojamos tiesiogiai virtualioje klasėje, kurioje jūs turite galimybę pabendrauti su mokytoju ir su visa savo grupe. Seanso metu mokytojas žingsnis po žingsnio pristato naujas temas ir atsako į jūsų užduodamus klausimus.

Baigiamasis seminaras su mokytoju

Turite daugiau klausimų? Norite išmokti daugiau? Kursų tvarkaraštyje yra įtraukti mokytojo organizuojami baigiamieji seminarai, kurių metu galite pasikartoti ankstesnių pamokų medžiagą arba išmokti ką nors papildomai.

Mokymosi seansas

Pamokos, kurios vyksta po tiesiogiai transliuojamų seminarų arba programavimo užsiėmimų, kurių metu dirbate su mūsų pateiktomis užduotimis. Viso seanso metu galite kreiptis į mokytoją pagalbos.

Individualus seansas

Laikas skirtas individualiam darbui, kuomet dirbate su tiesioginio seminaro metu pateikta medžiaga. Kad jums būtų lengviau mokytis, suteikiame galimybę bendrauti su kitais savo grupės nariais.

Tiesioginis programavimas – kodo rašymas kartu

Išmokite programuoti dalyvaudami tiesiogiai transliuojamuose nuotoliniuose seansuose su mokytoju. Mokytojas patikrins jūsų rašomą kodą ir, jei reikia, duos patarimų.

SDA rinkiniai

Jūs gausite SDA technikos direktoriaus sudarytą darbo knygą. Joje pateikiami pavyzdžiai, pratimai ir papildoma informacija, leidžianti perprasti ir išmokti praktiškai taikyti JAVA technologiją.

Tai praktiniai seminarai grupėms, skirti mokytis nuotoliniu būdu. Kursų metu mokytojas supažindina dalyvius su į mokymosi programą įtrauktomis temomis.

Mokomasi grupėmis, kuriose būna iki 20 žmonių.

Mokytojo prižiūrimi kursų dalyviai programuoja realiuoju laiku. Taip užtikrinamas nenutrūkstamas darbo tikrinimas ir galimybė išmokti parašyti švarų kodą.

Mokymosi seansų metu dalyviai mokosi medžiagą ir gauna namų darbų, taip pat turi galimybę pasikonsultuoti su mokytoju tiesiogiai.

Savarankiškų seansų metu dalyviai savarankiškai (be mokytojo) tęsia darbą su paskirtomis užduotimis SDA suteiktose patalpose, t. y. taip vadinamose atvirose klasėse.

Baigiamojo seminaro metu mokytojas pakartoja pagrindinę kursų metu išmoktą medžiagą. Taip dalyviams suteikiama galimybė tęsti mokymąsi kaupiant žinias, kurios reikalingos įsisavinti kitas temas.

Be to, jums bus suteikta prieiga prie medžiagos internete – teorinės informacijos apie programavimą pagal pasirinktas temas.

leidžia apibendrinti kursuose įgytas žinias.

Užbaigę kursus, gausite sertifikatą, patvirtinantį jūsų dalyvavimą kursuose [būtina išklausyti ne mažiau kaip 60 % paskaitų]. Sertifikate taip pat pateikiama informacija apie kursų organizatorių – mūsų akademiją.

SDA sertifikatas – įrodymas, kad dalyvavote kursuose ir įgijote programuotojui reikalingų kompetencijų. Mūsų sertifikatus pripažįsta ir vertina IT bendrovės, dirbančios Lenkijoje ir kitose Europos šalyse.

Į rinkinį „Karjera IT srityje“ įeina visi rinkinio „Žinios“ elementai

Šiame kurse sužinosite, kada „žalios spynos“ simbolis tik suteikia saugumo iliuziją, kodėl svarbu būti atsargiam jungiantis prie savo banko kavinėje ir kaip su visu tuo yra susijęs skirtingų dažų spalvų maišymas.

Sužinosite apie internetinių programų įvairių atakų principus, susipažinsite su kriptografijos ir blokų grandinės pagrindais – „Bitcoin“ taikoma technologija, ir pamatysite, kaip pasikeis pasaulis, kai pasirodys kvantiniai kompiuteriai.

Įsisavinę šias žinias jūs geriau suprasite su IT susijusias grėsmes ir gebėsite išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų kurdami ir testuodami programas.

Jums bus reguliariai siunčiama mūsų atrinkta naudinga informacija apie darbo rinką ir rekomendacijas, siekiantiems sėkmingai susirasti darbą IT srityje.

Mūsų karjeros konsultantai dirbs su jumis individualiai, kartu peržiūrės darbo skelbimus ir padės įveikti įdarbinimo procesą.

Šis kursas – tai galimybė dalyvauti 3,5 val. trukmės internetu transliuojamuose seminaruose su karjeros konsultantu. Specialistas su jumis išsamiai aptars visą įdarbinimo procesą – nuo CV sudarymo ir „LinkedIn“ profilio svarbos.

Galėsi dalyvauti susitikime su treneriu, kad pasiruoštum pirmajam darbo pokalbiui. Sužinosi, kaip atrodo IT srities darbo pokalbis ir kaip save pristatyti.

Jūs dalyvausite papildomame projekte, kuris puikiai papildys jūsų darbų aplanką.

Į rinkinį „Karjera IT srityje PRO“ įeina visi rinkinių „Žinios“ ir „Karjera IT srityje“ elementai

IT sektorius – begalinis poreikis plėtoti specialiąsias žinias, todėl savo studentams suteikiame nemokamą prieigą prie virtualios „HELION“ leidyklos bibliotekos – mūsų studentams ir absolventams skirtos platformos, kurioje galima plėtoti savo žinias ir tapti dar geresniu specialistu. Platformoje skelbiamos leidyklos „Helion“ knygos, daugiausia apie programavimą, bet ne tik. Biblioteka galima naudotis mokymų metu ir 1 metus nuo jų baigimo.

Kursai vykdomi nuotolinio mokymo būdais ir priemonėmis. Užsiėmimus veda treneris keliolikos žmonių grupei. Šis mokymo būdas yra veiksmingiausias, nes suteikia dvi galimybes – dirbti komandoje ir individualiai dirbti su treneriu užsiėmimuose. Dalyvis lavina įgūdžius, kuriuos galima panaudoti darbui IT sektoriuje. Kursų metu dalyviui suteikiama mokomoji medžiaga. Mokomąją medžiagą sudaro pristatymai ir žinių bazė. „Scrum“ kursai paruošia darbui pagal lanksčiąją metodiką, kuri yra labiausiai paplitusi IT sektoriuje. Absolventui įteikiami kursų baigimo ir „Scrum“ kursų SDA pažymėjimai. Pažymėjimas patvirtina dalyvavimą užsiėmimuose, jame nurodomas mokymo dalykas, valandų skaičius ir informacija apie mokymų organizatorių. SDA pažymėjimas – elektroninis dokumentas, išduodamas sertifikuotos „DiplomaSafe“ platformos, skirtingas nei kursų baigimo pažymėjimas, kuris patvirtina kursų baigimą SDA reikalaujamu lygiu. Norint gauti SDA pažymėjimą, būtina dalyvauti visame mokymo procese ir išlaikyti baigiamąjį egzaminą.

Jūsų vadovas – asmuo, kuris jus globoja nuo studijų pradžios iki 3 mėnesių nuo kursų pabaigos. Bendradarbiavimas su vadovu apima tris pagrindines sritis: tobulėjimo, karjeros ir sėkmės. „Tobulėjimo“ srityje jūsų vadovas reguliariai siūlo straipsnius iš SDA bibliotekos, dėmesio vertus leidinius ir informaciją apie pramonės renginius, konferencijas, mokymus ir internetinius seminarus. Baigus mokymus, jūsų vadovas rengia trijų valandų nuotolines individualias konsultacijas su treneriu, su kuriuo galėsite aptarti nerimą keliančius dalykus, susijusius su IT sektoriumi. Mokymų pabaigoje gausite trenerių, su kuriais galėsite konsultuotis, sąrašą. Taip pat gausite informaciją apie jų pasiekiamumą. Jeigu dalyvis nepasinaudoja teise gauti konsultaciją, jam nesuteikiama teisė gauti kompensaciją. „Karjeros“ srityje jūsų vadovas su jumis sukuria bendrovių sąrašą ir strategiją, kaip jas pasiekti. Vadovas su jumis patikslina jūsų CV, kandidato ir „LinkedIn“ profilius. Vadovas paruošia jums darbo skelbimus, atitinkančius jūsų gebėjimus ir lūkesčius. Įgyvendinant „Karjeros“ sritį, gausite mažiausiai 10 pasiūlymų iš regiono, kuriame gyvenate, ir kitų jūsų nurodytų regionų. Taip pat gausite Pažangos kortelę, kurioje vadovas galės veiksmingiau stebėti jūsų pažangą. „Sėkmės“ srityje jūsų vadovas bendradarbiauja su jumis kurdamas ryšius su „Linkedin“ samdytojais. Pateikia jums įvairių patarimų, kurie padės jums gauti savo pirmąjį darbą neakivaizdiniu būdu. Jūsų vadovas rengia darbo pokalbio su mūsų karjeros konsultantu modeliavimą. Ieškant darbo, tris mėnesius nuo mokymų pabaigos jūsų vadovas rengia tris pusvalandžio trukmės nuotolines individualias konsultacijas su karjeros konsultantu, kurios padės jums geriau pasirengti darbo pokalbiui. Jeigu dalyvis nepasinaudoja teise konsultuotis su karjeros konsultantu, jam nesuteikiama teisė gauti kokias nors kompensacijas.

Mokymų metu rengiamas 3 valandų susitikimas su karjeros konsultantu, kuriame sužinosite apie šiuolaikinių IT komandų darbo specifiką. Šiame susitikime karjeros konsultantas analizuoja jūsų stipriąsias ir silpnąsias puses, kurias turėtumėte patobulinti. Kartu aptarsite įvairias karjeros galimybes, atsižvelgdami į jūsų žinias, darbo patirtį, įgūdžius ir pomėgius. Aptarsite tolesnius žingsnius, kuriuos galite žengti siekdami savo profesinio tikslo.

RINKINIAI – „JAVA PAGRINDAI“

Prieš pasirinkdami rinkinį, peržiūrėkite jo turinį!

 • i Darbo knyga: „Įvadas į JAVA“
 • i Mokytojų tiesiogiai transliuojami seminarai
 • i Tiesioginis programavimas su mokytoju
 • i Mokymosi seansai su mokytoju
 • i Savarankiški seansai
 • i Baigiamasis seminaras su mokytoju
 • i Papildomi vaizdo įrašų kursai
 • i Egzmainas
 • i Kursų sertifikatas
 • i SDA sertifikatas
 • i Kibernetinis saugumas – IT sauga
 • i Rinkinys „IT kelias“
 • i Asmeninės konsultacijos su karjeros konsultantais
 • i Praktinis seminaras „Žmogiškųjų išteklių užsiėmimai“
 • i IT interviu
 • i „Projektas +“
 • i Prieiga prie SDA bibliotekos
 • i „SCRUM“ kursai
 • i Mentorius
 • i Įsidarbinimo konsultacijos
 • MOKĖJIMAS DALIMIS
 • KURSŲ KAINA
Žinios
 • Darbo knyga: „Įvadas į JAVA“ i

 • Mokytojų tiesiogiai transliuojami seminarai i

 • Tiesioginis programavimas su mokytoju i

 • Mokymosi seansai su mokytoju i

 • Savarankiški seansai i

 • Baigiamasis seminaras su mokytoju i

 • Papildomi vaizdo įrašų kursai i

 • Egzmainas i

 • Kursų sertifikatas i

 • SDA sertifikatas i

 • Kibernetinis saugumas – IT sauga i

 • Rinkinys „IT kelias“ i

 • Asmeninės konsultacijos su karjeros konsultantais i

 • Praktinis seminaras „Žmogiškųjų išteklių užsiėmimai“ i

 • IT interviu i

 • „Projektas +“ i

 • Prieiga prie SDA bibliotekos i

 • „SCRUM“ kursai i

 • Mentorius i

 • Įsidarbinimo konsultacijos i

 • MOKĖJIMAS DALIMIS: 94 EUR
 • KURSŲ KAINA:
  2000 EUR
  1700 EUR
Karjera IT srityje PRO
 • Darbo knyga: „Įvadas į JAVA“ i

 • Mokytojų tiesiogiai transliuojami seminarai i

 • Tiesioginis programavimas su mokytoju i

 • Mokymosi seansai su mokytoju i

 • Savarankiški seansai i

 • Baigiamasis seminaras su mokytoju i

 • Papildomi vaizdo įrašų kursai i

 • Egzmainas i

 • Kursų sertifikatas i

 • SDA sertifikatas i

 • Kibernetinis saugumas – IT sauga i

 • Rinkinys „IT kelias“ i

 • Asmeninės konsultacijos su karjeros konsultantais i

 • Praktinis seminaras „Žmogiškųjų išteklių užsiėmimai“ i

 • IT interviu i

 • „Projektas +“ i

 • Prieiga prie SDA bibliotekos i

 • „SCRUM“ kursai i

 • Mentorius i

 • Įsidarbinimo konsultacijos i

 • MOKĖJIMAS DALIMIS: 134 EUR
 • KURSŲ KAINA:
  3400 EUR
  2400 EUR

Taikyti

Užpildydamas šią formą, sutinki, kad būtų tvarkomi tavo asmens duomenys ir, kad mes galėtume susisiekti su tavimi, norėdami pateikti tave dominantį informacinių technologijų kursą (visas sąlygas apie informacijos turinį)

Norėdamas gauti informaciją, kuri padės tau siekti karjeros IT srityje, pavyzdžiui, informaciją apie kitus kursus, paaukštinimus, su šia sritimi susijusius renginius, darbo pasiūlymus, mokymus, stažuotes ir pan., prie tavo nurodytos kontaktinės informacijos pažymėk žemiau esantį langelį:

* Privalomi laukeliai
Ar žinai, kad...?

SDA sėkmingai pravedė daugiau nei 200 Java kursų

Puiki vieta pradėti programuoti! Draugiški ir visada pasirengę padėti ne tik užsiėmimų metu lektoriai. Be to, gali susitikti su daugeliu ambicingų žmonių, turinčių tuos pačius tikslus, kurie padės apsiprasti naujojoje aplinkoje.

Linas Kontrimas

Absolventas

Ar žinai, kad...?

Junior Java Developer, pradėjęs karjerą, uždirba apie

Pagal PRACUJ.PL portalo duomenis, vasaris 2019

EUR 1500 brutto

Kursų programa

Įskaitant šiuo elementus:

Pradžioje bus papasakota apie programavimo pasaulį. Susipažinsi su svarbiausiais dalykais, kuriuos programuotojas turi žinoti. Taip pat sužinosi, kaip teksto pavidalu realizuoti problemos sprendimą.

Kitame žingsnyje susipažinsi su Java – viena iš populiariausių programavimo kalbų pasaulyje. Sužinosi, kaip teksto failas gali pavirsti programa. Kartu sukursite paprastas programas, kurios naudoja svarbiausius Java pagrindus.

Algoritmas yra griežtai apibrėžtas tam tikros problemų grupės sprendimas. Pavyzdžiui, galime sumaišyti kortų kaladę – bet ar galėtumėme žingsnis po žingsnio apibūdinti, kaip mes tai darome? Nepraleisdami ne vieno žingsnio? Šiame bloke mes sutelkiame dėmesį į minčių pateikimo kodo išraiška tikslumą. Užsiėmimų metu mes taip pat mokome, kaip suprasti pagrindines duomenų struktūras, kurios supa mus programavimo pasaulyje. Pavyzdžiui, mes visi žinome, kaip atrodo eilė parduotuvėje – per užsiėmimus mes perkelsime tokią eilę į programavimo pasaulį.

Tai technologijos, naudojamos kuriant internetines svetaines. Naršyklės šių įrankių pagalba analizuoja užrašytą kodą ir pateikia funkcinius puslapius.

Įskaitant šiuo elementus:

Labai svarbus dalykas kuriant programinę įrangą yra jo testavimas. Tokiu būdu įsitikiname, kad parašytas kodas veikia teisingai. TDD yra kodo kūrimo būdas, kuris grindžiamas tuo, kad pirmiau yra rašomas testas, o tik vėliau rašomas kodas taip, kad testai patvirtintų teisingą jo veikimą.

Kodą gali parašyti įvairiais būdais, tačiau svarbu tai padaryti taisyklingai. Tai padeda padaryti naudojantis „best practices“ – geros (geriausios) praktikos rinkiniu.

Programuodami dažnai susiduriame su problema, kurią kažkas jau bandė išspręsti. Su programėlės fragmentų programavimu susijusių problemų sprendimai vadinami projektavimo modeliais. Pažinsi dažniausiai naudojamus programavimo modelius – sužinosi, kada ir kaip juos naudoti.

Įskaitant šiuo elementus:

Programos dažnai naudoja duomenis.
Tokie duomenys gali būti saugomi naudojant rinkmenas, tačiau paprastai geriau taikyti duomenų bazes. Tai leis tau dirbti su mechanizmais, skirtais įvesti, keisti ir ieškoti duomenų. SQL duomenų bazės saugo duomenis lentelių pavidalu.

Kada jau turi duomenų bazę ir programėlę, gerai būtų juos sujungti. Tam tikslui naudosi JDBC ir Hibernate įrankius. Šiame etape sugebėsi sukurti programėlę, kuri gali skaityti duomenis iš duomenų bazės ir juos užrašyti.

Įskaitant šiuo elementus:

Yra daug įrankių, padedančių kūrėjams kurti sudėtingas programas. Viena iš populiariausių yra Spring. Spring leidžia taikyti sprendimus, padedančius, be kita ko, išsaugoti duomenis, apsaugoti programėles, kurti interneto programėles ir daug kitų.

Įskaitant šiuo elementus:

Įsivaizduok scenarijų, kurį kuri komandoje. Atkreipk dėmesį į situaciją, kai keli žmonės nori redaguoti vieną failą vienu metu. Kyla problema – jie turėtų nustatyti, kas redaguos pirmas, o kas sekantis ir t.t. GIT sprendžia tokias problemas – tai įrankis, leidžiantis komandai dirbti su projektu. GIT tai daug daugiau – be kita ko ši sistema leidžia sekti failų ir atšakų pokyčių istoriją projekte.

Mes dažnai naudojame paslaugą kliento-serverio pagrindu. Klientas naudoja tai, ką siūlo serveris. Sužinok, kaip kurti serverius, kaip juos konfigūruoti ir kaip su jais bendrauti.

Java programos veikia skirtingose operacinėse sistemose, kadangi vyksta procesas, kurio pradžioje įsijungia virtualus Java įrenginys (jis yra atsakingas už mūsų programos veikimą). Aptarsime, kodėl tai vyksta ir ką toks virtualus Java įrenginys tau siūlo.

Dirbant prie projekto komandoje, patartina laikytis tam tikros darbo metodikos. Programavimo projektų atveju dažnai naudojamos vadinamosios judrios metodikos. Jų pagrindas yra reikalavimų raida ir darbas, pagrįstas nedideliais žingsniais.

Kai naudojatės žiniatinklio naršykle, ji palaiko ryšį su serveriu ir nurodo, kokie duomenys turėtų būti rodomi. Naudojant „Angular“ (kartu su HTML, CSS ir „TypeScript“) galima sukurti patikimas, modernias vieno puslapio žiniatinklio programas, kurios tuos duomenis pateikia vartotojui.

Įgijęs aukščiau minėtus įgūdžius, galėsi sukurti savo projektą, kuriame juos naudosi. Kartu su dėstytoju ir grupe, aptarsi tokio projekto temą ir prielaidas, o paskui jį įgyvendinsi. Projekto atlikimas ne tik lavina įgūdžius, bet ir taps tavo pirmuoju portfolio kūriniu!

Ko konkrečiai išmoksi kursų metu?

Ar žinai, kad Java mokymuose mes turime didžiausią patirtį tarp programavimo akademijų Vidurio ir Rytų Europoje? Patirtis mums padėjo sukurti tokią užsiėmimų seką, kuri padėtų kuo geriau ir efektyviau perteikti tau reikalingas žinias bei įgūdžius.

Programavimo įrankių naudojimas

Susipažinsi su programavimo aplinka, kuri yra būtina atliekant užduotis ir optimizuojant Tavo darbo pajėgumą. Tai projektavimo sąsajų įrankiai, kodų, su kuriais dirbi, valdymo versijos, duomenų bazės kūrimas, kodų sudėties patarimai ir kt.

Efektyviam programuotojo darbui reikalingos technologijos

Mūsų tikslas visapusiškai paruošti tave savarankiškam programavimui ir aprūpinti įrankiais, kurių pagalba kurso metu galėsi sukurti pirmąjį portfolio!

Kodavimas JAVA kalba

Galėsi savarankiškai rašyti kodą, patikrinti jo teisingumą, kurti algoritmus ir duomenų bazes. Taip pat susipažinsi su projektavimo modeliais, t.y. kai kuriais standartais, kurių dėka tavo kodas bus įskaitomas ir tvarkingas.

Projektinis darbas

Populiariausia IT projektų valdymo metodika yra Agile Scrum. Ją naudodamas susipažinsi su vadinamąja procesų sistema, kurią galėsi naudoti įgyvendindamas projektus ir produktų raidą savo būsimame darbe.


Pagalba ieškant naujo darbo

Tavo karjera yra mūsų tikslas, todėl ypatingą dėmesį skiriame tam, kad kurso pabaigoje rastum darbą.

Karjeros patarėjo globa

Kurso metu tau padės karjeros patarėjas, kuris įvairiuose mokymo etapuose rūpinsis studentų ir absolventų žmogiškųjų išteklių galimybėmis.

Mes paruošėme tau įdarbinimo klausimų duomenų bazę ir vadovus kuriuose rasi informaciją apie naujausias IT darbo rinkos tendencijas. Jei esi naujokas IT sektoriuje, mes padėsime jį tinkamai pažinti iš skirtingų perspektyvų. Taip pat gausi prieigą prie virtualios bibliotekos, kurioje yra naudingų knygų.

HRClass - mokymai su žmogiškųjų išteklių konsultantais

HR Class - tai praktinis mokymas, kuris vyksta kurso metu. IT ir žmogiškųjų išteklių specialistai patars, į ką reikėtų atkreipti dėmesį kursų metu, kad greičiau rastum darbą IT rinkoje.

Absolventų sėkmingos karjeros vadovas (Absolvent Success Manager) padės ir patars kiekviename žingsnyje žengiant į IT rinką. Padėsime kuriant CV ar LinkedIn profilį.

Akademijos absolventai dirba:

SDA

Taip, programavimas yra kiekvienam!

Java kursas tinka taip pat žmonėms, neturintiems patirties programavime.

01

Vyriausiam kurso dalyviui buvo 53, jauniausiam 19 metų;

02

Net 37% kursų dalyvių sudaro dailiosios lyties atstovės;

03

24% studentų prieš atvykdami į mūsų akademiją, dirbo fizinį darbą;

04

Daugiau nei 80% dalyvių kursų metu dirba ir tai nesukelia nepatogumų.

Jeigu apsisprendei mokytis programavimo ir nori patikrinti savo gebėjimus, esi tinkamoje vietoje.

Patikrink savo gebėjimus atlikdamas tinkamumo testą!

Sužinok, kaip patekti į IT sektorių

Užsiregistruok nemomakam informaciniam susitikimui ir sužinok daugiau apie akademiją ir patį kursą

Užsiregistruok į kursą ir pakeisk savo karjeros kelią

Peržiūrėk išsamią informaciją apie artimiausią kursą

Mūsų Java kursas trunka 327 valandas ir vyksta savaitgaliais

Kursų pradžia

05.12.2020

Miestas

nuotolinis

Bendra kaina 1600 eur

jau nuo 89 EUR / mėnesį.*

SDA

Lanksčios mokėjimo galimybės

Siūlome specialią mokėjimo dalimis schemą ir Užimtumo tarnybos subsidijas. Sužinokite daugiau apie lankstų mokėjimą už kursus čia

Noriu pradėti! Kas toliau?

Užpildyk paraiškos formą kurso svetainėje. Su tavimi susisieksime per 48 valandas su tikslia informacija apie kursą, padėsime tau užpildyti dokumentus ir kuo greičiau rezervuosime vietą grupėje.

Prieš pradėdamas kursą gausi medžiagą pasiruošimui. Iš jos išmoksi programavimo pagrindų, kurių prireiks mokymų metu. Būtina sąlyga – dalyvavimas kurse.

Kursas trunka nuo 5 iki 7 mėnesių ir vyksta savaitgaliais (šeštadieniais bei sekmadieniais). Juos veda patyrę ir profesionalūs programuotojai. Kurso metu sužinosi programavimo paslapčių ir paruoši pirmąjį IT projektą. Be to, nuolat atlikdamas testus, kad seksi savo įgūdžius. Testai nėra privalomi, o jų rezultatas neturės įtakos sertifikato išdavimui.

Žmogiškųjų išteklių specialistas padės tau rasti darbą kurso metu ir po jo. Paruoš tave darbo pokalbiui, padės pritaikyti gyvenimo aprašymą atitinkantį IT sektoriaus poreikius bei ugdys asmeninę kompetenciją. Be to, sužinosi, kokie iššūkiai tavęs  laukia IT rinkoje.