Java nuo pagrindų

Vilnius - Spalio 26

Prisijunkite prie IT rinkos, pradėkite savo nuotykį mokydamasis populiariausios programavimo kalbos. Dėka praktinio požiūrio ir pagalbos isidarbinant gali pakeisti savo gyvenimą vos per kelis mėnesius!

Kodėl verta pasirinkti kursą?

Java yra labiausiai pageidaujama darbdavių programavimo kalba ir populiariausia programuotojų kalba.

Palanki pradedantiesiems

Aiškios ir suprantamos komandos bei prieiga prie paruoštų kodo fragmentų iš kitų kūrėjų (sutaupote laiko!).

Nr 1 populiarumo reitinge

Google, Amazon, YouTube, ebay, Twitter naudoja Java, kurdami programas kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams.

Bendruomenė

Didelėje Java programuotojų bendruomenėje lengviau rasti pagalbą ir prieigą prie mokymosi priemonių.

Ar žinai, kad...?

SDA sėkmingai atliko daugiau nei 200 Java kursų

Puiki vieta pradėti programavimą! Draugiški ir visda pasirengę padėti ne tik užsiėmimų metu treneriai. Be to, gali susitikti su daugeliu ambicingų žmonių, turinčių tuos pačius tikslus, kurie padės apsiprasti naujojoje aplinkoje.

Linas Kontrimas

Absolventas

Ar žinai, kad...?

Junior Java Developer, pradėjęs karjerą, uždirba apie

duomenis iš PRACUJ.PL portalo, vasaris 2019

EUR 1500 brutto

Kursų programa

Sužinosi taip pat:

Pradžioje bus papasakota apie programavimo pasaulį. Susipažinsi su svarbiausiais dalykais, kuriuos programuotojas turi žinoti. Taip pat sužinosi, kaip perkelti problemos sprendimą iš minties į tekstą.

Kitame žingsnyje susipažinsi su Java – viena iš populiariausių programavimo kalbų pasaulyje. Sužinosi, kaip teksto failas gali pavirsti programa. Kartu sukursite paprastas programas, kurios naudoja svarbiausius Java pagrindus.

Algoritmas yra griežtai apibrėžtas tam tikros problemų grupės sprendimas. Pavyzdžiui: galime sumaišyti kortų kaladę – bet ar galėtumėme žingsnis po žingsnio apibūdinti, kaip mes tai darome? Neaplenkdami ne vieno žingsnio? Šiame bloke mes sutelkiame dėmesį į minčių pateikimo pagal kodą tikslumą. Kitas dalykas, kurį taikome užsiėmimų metu, tai suprasti pagrindines duomenų struktūras, kurios supa mus programavimo pasaulyje. Pavyzdžiui – mes visi žinome, kaip atrodo eilė parduotuvėje – per užsiėmimus mes perkelsime tokią eilę į programavimo pasaulį.

Tai technologijos, naudojamos kuriant internetines svetaines. Naršyklės analizuoja šių įrankių pagalba užrašytą kodą ir pateikia funkcinius puslapius.

Sužinosi taip pat:

Labai svarbus dalykas kuriant programinę įrangą yra jo testavimas. Tokiu būdu įsitikiname, kad parašytas kodas veikia teisingai. TDD yra būdas sukurti kodą, kuris grindžiamas tuo, kad pirmiau yra rašomas testas, o tik paskui rašomas kodas taip, kad testai patvirtintų teisingą mūsų kodo veikimą.

Kodą galite parašyti įvairiais būdais, tačiau svarbu tai padaryti taisyklingai. Ką reiškia „taisyklingai“, apibrėžia best practices – geros (geriausios) praktikos rinkinys.

Programuodami dažnai susiduriame su problema, kurią kažkas jau bandė išspręsti. Susijusių su programėlės fragmentų programavimu problemų sprendimai vadinami projektavimo modeliais. Pažinsi dažniausiai naudojamus programavimo modelius – sužinosi, kada ir kaip juos naudoti.

Sužinosi taip pat:

Programos dažnai naudoja duomenis.
Tokie duomenys gali būti saugomi naudojant rinkmenas, tačiau paprastai geriau taikyti duomenų bazes. Tai leis jums dirbti su mechanizmais, skirtais įvesti, keisti ir ieškoti duomenų. SQL duomenų bazės saugo duomenis lentelių pavidalu.

Kitos duomenų bazės yra NoSQL duomenų bazės – jos skiriasi duomenų saugojimo būdu. Tokios duomenų bazės saugo atskirą dokumentą, kuris yra atskira realybės dalis.

Kada jau turi duomenų bazę ir programėlę, gerai būtų sujungti šiuos du dalykus. Tam tikslui naudosi JDBC ir Hibernate įrankius. Šiame etape sugebėsi sukurti programėlę, kuri gali skaityti duomenis iš duomenų bazės ir juo užrašyti.

Sužinosi taip pat:

Kada naudojiesi žiniatinklio naršykle, vyksta ryšys su serveriu. Tokio ryšio dėka naršyklėje „nusėda“ internetinė svetainė, kuri yra kažkur serveryje. Kartais ši internetinė svetainė bus sukurta serverio pusėje – tai vyksta JSP (ir jos tąsos, pavyzdžiui, JSF) dėka. Kita vertus, svetainė dažnai palaikys ryšį su serveriu. Tokios komunikacijos palaikymą gali pagerinti serveriai – serverio pusėje esantys subjektai, kurie sprendžia, kokius veiksmus reikia atlikti tokioje situacijoje.

Yra daug įrankių, padedančių kūrėjams kurti sudėtingas programas. Viena iš populiariausių yra Spring. Spring leidžia taikyti sprendimus, padedančius, be kita ko, išsaugoti duomenis, apsaugoti programėles, kurti interneto programėles ir daug kitų.

Sužinosi taip pat:

Įsivaizduokite scenarijų, kurį kuriate komandoje. Atkreipkite dėmesį į situaciją, kai keli žmonės nori redaguoti vieną failą vienu metu. Kyla problema – jie turėtų nustatyti, kas redagavimus pirma, oa kas paskiau ir t.t. GIT sprendžia tokias problemas – įrankį, kuris leidžia komandai dirbti su projektu. GIT tai daug daugiau – be kita ko ji įgalina sekti failų ir atšakų pokyčių istoriją mūsų projekte.

Mes dažnai naudojame paslaugą kliento-serverio pagrindu. Klientas naudoja tai, ką siūlo serveris. Sužinokite, kaip kurti serverius, kaip juos konfigūruoti ir kaip su jais bendrauti.

Java programos veikia skirtingose operacinėse sistemose, kadangi vyksta procesas, kurio pradžioje įsijungia virtualus Java įrenginys (jis yra atsakingas už mūsų programos veikimą). Aptarsime, kodėl tai vyksta ir ką toks virtualus Java įrenginys tau siūlo.

Dirbant su projektu komandoje, gerai laikytis tam tikros darbo metodikos. Programavimo projektų atveju dažnai naudojamos vadinamosios judrios metodikos. Jų pagrindas yra reikalavimų raida ir darbas, pagrįstas nedideliais žingsniais.

Įgijęs aukščiau minėtus įgūdžius, galėsi sukurti savo projektą, kuriame juos naudosi. Kartu su dėstytoju ir su grupe, aptarsi tokio projekto temą ir prielaidas, o paskui jį įgyvendinsi. Projektas, be to, kad gerai lavina įgūdžius, dar pateks į tavo pirmąjį portfolio!

Ko konkrečiai išmoksi kursų metu?

Ar žinai, kad Java mokymuose mes turime didžiausią patirtį tarp programavimo akademijų Vidurio ir Rytų Europoje? To dėka mes sukūrėme tokią užsiėmimų seką, kad galėtume kuo geriausiai perteikti jums reikalingas žinias ir įgūdžius.

Programavimo įrankių naudojimas

Susipažinsi su programavimo aplinka, būtina diegiant užduotis ir optimizuojant Tavo darbo pajėgumą. Tai projektavimo sąsajų įrankiai, kodų, su kuriais dirbi, valdymo versijos, duomenų bazės kūrimas, kodų sudėties patarimai ir kt.

Technologijos, reikalingos efektyviam programuotojo darbui

Mūsų tikslas visapusiškai paruošti tave svarankiškam programavimui ir aprūpinti įrankiais, kurių pagalba galėsi sukurti pirmąjį portfolio kurso metu!

Kodavimas JAVA kalba

Galėsi savarankiškai rašyti kodą, patikrinti jo teisingumą, kurti algoritmus ir duomenų bazes. Taip pat susipažinsi su projektavimo modeliais, t.y. kai kuriais standartais, kurių dėka tavo kodas bus įskaitomas ir tvarkingas.

Projektinis darbas

Populiariausia IT projektų valdymo metodika yra Agile Scrum. Jos dėka susipažinsi su vadinamaja procesų sistema, kurią galėsi naudoti savo būsimame darbe įgyvendindamas projektus ir produktų raidą.


Pagalba ieškant naujo darbo

Tavo tikslas yra mūsų tikslas, todėl ypatingą dėmesį skiriame tam, kad kurso pabaigoje rastumėte darbą.

Karjeros patarėjo globa

Kurso metu jums padės karjeros patarėjas, kuris įvairiuose mokymo etapuose rūpinsis studentų ir absolventų žmogiškųjų išteklių galimybėmis.

Mes paruošėme tau įdarbinimo klausimų duomenų bazę ir vadovus su naujausiomis IT darbo rinkos tendencijomis. Tikriausiai pateksi į anksčiau nežinomą teritoriją, todėl norime, kad susipažintum su nauju sektoriumi iš skirtingų perspektyvų. Taip pat gausi prieigą prie virtualios bibliotekos, kurioje yra naudingų knygų.

Gausite mūsų siūlomus darbo pasiūlymus. Kad padidintumėte savo galimybes, mes padėsime jums pasirengti IT interviu dėka! Turėsite individualų įdarbinimo interviu su treneriu.

HRClass - mokymai su HR konsultantais

HR Class - tai praktinis mokymas, kuris vyksta kurso metu. IT specialistai patars, į ką reikėtų atkreipti dėmesį kursų metu, kad greičiau rasti darbą IT rinkoje.

Absolvent Success Manager padeda ir pataria kiekvieno tavo žingsnio į IT rinką metu. Padėsime kuriant CV ar LinkedIn profilį.

Jet Pack Book yra mūsų išsamus informatorius, kaip patekti į darbo rinką IT rinkoje. Tai bus naudinga visiems, norintiems pradėti mokytis programavimo ir geriau susipažinti su IT industrija, ypač darbo paieškoje. Jei nori pamatyti Jet Pack Book dabar, spustelėk mygtuką apačioje! :)

Akademijos absolventai dirba:

SDA

Taip, programavimas yra kiekvienam!

Java kursas tinka taip pat žmonėms, neturintiems patirties programavime.

01

Vyriausiam kursantui buvo 53, jauniausiam 19 metų

02

Net 37% kursų dalyvių sudaro dailiosios lyties atstovės

03

24% studentų buvo fiziniai darbuotojai, prieš atvykdami į mūsų akademiją

04

Daugiau nei 80% dalyvių kurso metu dirba ir kursas nesukelia jokių problemų.

Jeigu apsisprendėte mokytis programuoti ir norite patikrinti savo gebėjimus, esate tinkamoje vietoje.

Patikrinkite savo gebėjimus tinkamumo teste!

Sužinok, kaip patekti į IT pramonę

Užsisakyki nemokamą informacinį susitikimą ir sužinok daugiau apie akademiją ir patį kursą

Užsiregistruokite į kursą ir pakeiskite savo karjeros kelią

Peržiūrėkite išsamią informaciją apie artimiausią kursą

Mūsų Java kursas trunka 344 valandas ir vyksta savaitgaliais

Kursų pradžia

Spalio 26

Miestas

Vilnius

Bendra kaina 1800 EUR

jau nuo 300 EUR / mėnuo.*

SDA

Įvairūs mokėjimo būdai

Pinigai 5%, paskola, įmokos 0% SDA

Noriu pradėti! Kas toliau?

Užpildyk paraiškos formą kurso svetainėje. Su jumis susisieksime per 48 valandas su tikslia informacija apie kursą, padėsime tau užpildyti dokumentus ir kuo greičiau rezervuosime vietą grupėje.

Prieš pradėdamas kursą gausi medžiagų pasiruošimui. Iš jų išmoksi programavimo, reikalingo mokytis, pagrindus – būtina sąlyga dalyvauti kurse.

Kursas trunka nuo 5-7 mėnesių ir vyksta savaitgaliais (šeštadieniais ir sekmadieniais). Juos veda patyrę ir profesionalūs programuotojai. Kurso metu sužinosi programavimo paslaptis ir paruoši pirmąjį IT projektą. Be to atliksite testus, kad visada galėtumėte sekti savo įgudžius. Testai nėra privalomi, o jų rezultatas neturės įtakos sertifikato išdavimui.

HR specialistas padės tau rasti darbą kurso metu ir po jo. Paruoš tave darbo interviu, padės pritaikyti savo CV ir mokytis su minkštais įgūdžiais. Be to, sužinosi, kokie iššūkiai laukia tavęs IT rinkoje.