Software Tester

Kaunas - Birželio 29

Pradėkite savo karjerą IT srityje – tapkite rankinio testavimo specialistais!
Išklausę mūsų praktinį kursą ir prisijungę prie darbo paieškos pagalbos programos, jau po kelių mėnesių galėsite pradėti dirbti IT srityje!

Kodėl verta tapti programinės įrangos testeriu?

Naujų programavimo sprendimų paklausa visame pasaulyje kasmet vis auga. Kiekvienai programavimo ir mobiliųjų technologijų plėtros bendrovei rūpi jų projektų ir galutinių produktų kokybė. Todėl mums reikia testuotojų, o jūs galite pasinaudoti puikia galimybe jais tapti! Tapę programinės įrangos testuotojais, jūs turėsite pasirūpinti kiekviena detale, susijusia su programinės įrangos plėtros procesais. Pati svarbiausia jūsų darbo dalis – užtikrinti kokybę.

Atlygis

Geras atlyginimas ir patrauklūs priedai! Be to, daugelis bendrovių suteikia galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Žinios

Įgudęs programinės įrangos testuotojas puikiai išmano taikomosios programos veikimą. Be to, jūs gebėsite suprasti ne tik kliento lūkesčius, bet ir verslui taikomus reikalavimus. Tai leis jums tapti specialistu, vertingu bet kuriai bendrovei.

Galimybės

Jūsų mokslai neapsiribos rankinio testavimo įgūdžiais. Dirbdami šioje srityje galėsite įgyti ir kitų žinių, kurios vėliau suteiks galimybę atlikti automatizuotus testus, testuoti mobiliąsias programėles, tikrinti programų atsparumą, netgi tapti verslo analitikais arba programuotojais. Jūs patys galėsite pasirinkti tobulėjimo kryptį.

Ar žinojote?...

Mūsų parteris – „Association of IT Systems Quality“.

Tai puiki vieta pradėti programuoti! Mūsų mentoriai draugiški ir visada pasirengę padėti – taip pat ir nuotoliniu būdu. Dar vienas privalumas: čia sutiksite daugybę ambicingų žmonių, siekiančių tų pačių tikslų. Tai padės jums atrasti savo vietą naujoje aplinkoje.

Jack Walcak

Programavimo įrangos testavimo absolventai

Ar žinojote?...

Pradinė jaunesniojo programuotojo alga siekia apie

TalentUP.io duomenys, 2019 m. balandis

1 500 EUR

Kurso programa

Įskaitant šiuo elementus:

Išmoksite terminus ir apibrėžtis, būtinas norint imtis testuotojo darbo.

Sužinosite, kodėl programinės įrangos testavimas nepaprastai svarbus, o jo esminis tikslas – ne vien atrasti klaidas.

Sužinosite apie testavimo principus ir gausite puikių patarimų, padėsiančių atlikti bet kurio tipo testą.

Įskaitant šiuo elementus:

Darbas neturint plano yra betikslis. Šis principas taikomas ir testavimui. Kad tinkamai ištestuotumėte taikomąją programą, turite susiplanuoti, ką, kodėl ir kaip tikrinsite. Šioje kursų dalyje sužinosite, kaip aprašyti reikiamą programos darbo eigą.

Programinės įrangos kūrėjai turi gebėti greitai reaguoti į struktūros pokyčius. Esama įvairių metodų, padedančių suvaldyti informacijos srautus, komandos darbą ir komunikacijos chaosą.

Įskaitant šiuo elementus:

Taikomosios programos klaidas turite įrašyti tinkamose vietose. Šiai funkcijai skirti specialūs įrankiai – jie mums leidžia stebėti koregavimo procesus ir juos valdyti.

Testuotojo arsenalą sudaro ir daugybė smulkesnių, bet ne mažiau svarbių įrankių. Išmokę jais naudotis, galėsite dirbti efektyviau.

Įskaitant šiuo elementus:

Ne visi projektai yra tobuli. Neišsami dokumentacija, nenurodyti reikalavimai, testavimo aplinkos nestabilumas, klaidos bibliotekoje – vienos dažniausių rizikų, su kuriomis susidursite.
Jūs išmoksite jas atpažinti ir suvaldyti.

Testavimas – tai tikras amatas. Norėdami tapti profesionalais, privalote praktikuotis. Tad pamokose sužinosite apie skirtingus puslapių ir taikomųjų programų tipus ir išmoksite juos testuoti. Jūsų neišgąsdins net milžiniškos IT sistemos.

Įskaitant šiuo elementus:

Jūs gausite informacijos apie pagrindines struktūras ir išmoksite rašyti paprastas programas, kurias vėliau galėsite testuoti.

Suprasti kliento poreikius ne visuomet paprasta. Sukūrus automatizuotus testus, paremtus elgsena, galima užtikrinti, kad klientai gautų visą reikiamą ir svarbią informaciją.

Norite turėti daugiau laiko sudėtingesniems testavimo atvejams? Pavargote visas testavimo užduotis atlikti rankiniu būdu, pagal tą patį scenarijų? Jums padės testavimo užduotis automatizuojanti programa „Selenium WebDriver“.

Tai išsami jūsų įgytų žinių santrauka. Vadovaujami mentoriaus, įgytas žinias jūs praktiškai pritaikysite atlikdami sudėtingą projektą.

Ko išmoksite šiame kurse?

Gyvename milžiniško žinių srauto laikais – mums pasiekiami tūkstančiai straipsnių, vadovų ir kitų publikacijų. Mūsų kursas – tai pagrindai, būtini kiekvienam, norinčiam tapti programinės įrangos testuotoju. Be to, kursą sudarėme išanalizavę darbdavių poreikius ir dabartines IT srities tendencijas.

Tai pagrindai, leisiantys jums toliau tobulėti

Jūs gausite išsamių žinių, kurių reikia norint tapti rankinio testavimo specialistu. Pradėsime nuo testavimo pagrindų, testų dizaino technikų ir baigsime neatliktų testavimo užduočių tvarkymu.

Praktinis požiūris

Mūsų kursas – ne vien sausa teorija. Ypatingą dėmesį skiriame žinioms, kurias realiai panaudosite naujajame darbe. Išmoksite testuoti skirtingų tipų puslapius ir taikomąsias programas – nuo paprastų iki sudėtingų.

Geriausios testavimo technikos

Mes mokome geriausių testavimo metodų ir naudojame populiariausius šios srities įrankius.

Pasirengimas ISTQB

Jūs sužinosite, kaip spręsti visus ISTQB egzamino klausimus. Ypatingą dėmesį skirsime patiems sudėtingiausiems.


Pagalba ieškant naujo darbo

Tavo tikslas yra mūsų tikslas, todėl ypatingą dėmesį skiriame tam, kad kurso pabaigoje rastum darbą.

Karjeros patarėjo globa

Tave globos karjeros patarėjas, kuris įvairiuose mokymo etapuose rūpinasi mūsų studentų ir absolventų žmogiškųjų išteklių galimybėmis.

Mes paruošėme tau įdarbinimo klausimų duomenų bazę ir vadovus su naujausiomis IT darbo rinkos tendencijomis. Tikriausiai pateksi į anksčiau nežinomą teritoriją, todėl norime, kad susipažintum su nauju sektoriumi iš skirtingų perspektyvų. Taip pat gausi prieigą prie virtualios bibliotekos, kurioje yra naudingų knygų.

Gausi mūsų siūlomus darbo pasiūlymus. Kad padidintum savo galimybes laimėti finalą, mes padėsime jiems pasirengti IT interviu dėka! Praeisi individualų įdarbinimo interviu su mūsų treneriu.

HRClass - mokymai su HR konsultantais

HR Classė - tai konkretus ir praktinis mokymas, kuris vyksta kurso metu. Jiems vadovauja patyrę IT įdarbintojai, kuriepatars tau į ką reikėtų atkreipti dėmesį kursų metu, kad būtųum įdarbintas IT pramonėje. Konkrečiai! :)

Absolvent Success Manager visokeriopai padeda ir pataria apie IT pramonės sritį, nepriklausomai nuo to, kur šiuo metu esi. Atsiliepk. Mes tave nustebinsime :)

Jet Pack Book yra mūsų patentuotas, išsamus informatorius, kaip patekti į darbo rinką IT pramonėje. Tai bus naudinga visiems, norintiems pradėti mokytis programavimo ir geriau susipažinti su IT pramone, daugiausia programuotojo darbo kontekste. Jei nori pamatyti dabar, spustelėk žemiau! :)

Nori sužinoti daugiau?

Atsisiųsk JetPackBook

Siųskite kursų programą į savo el. Pašto adresą

Sutikimas rinkodaros komunikacijai tikslu gauti pasiūlymus SDA Sp. o ir iš mūsų partnerių.

Sutinku**: Visas sutikimo tekstas Visas sutikimo tekstas: pagal 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2016/679 6 staripsnio 1 dalį dėl asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir panaikinantį Direktyvą 95/46 / EB, sutinku, kad SDA Sp. z o.o. su pagrindine būstine Gdynėje ir partneriai:

*Privalomi laukeliai

**Asmens duomenų teikimas yra savanoriškas, tačiau būtinas SDA Sp. z o. o įsikūrusi Gdynėje ir partneriuose.

Vartotojo asmens duomenų tvarkytojas yra SDA Sp. z o.o., kurio buveinė registruota Gdynėje (KRS 0000554532, Gdańsk-Północ apylinkės teismas Gdanske, 8-asis komercinis Nacionalinio teismo registro skyrius), NIP 5842741225, 5 000 PLN. Naudotojas turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su savo duomenimis ir juos ištaisyti, išbraukti, apriboti tvarkymą, teisę į duomenų perdavimą, turi teisę pareikšti prieštaravimus, atšaukti sutikimą bet kuriuo metu, nedarant poveikio duomenų tvarkymo teisėtumui, kuris buvo priimtas remiantis sutikimu prieš jį panaikinant. Asmens duomenys bus saugomi iki tol, kol naudotojas atsisakys duoti sutikimą dėl duomenų tvarkymo minėtais tikslais.

Akademijos absolventai dirba:

SDA

Taip, programavimas yra kiekvienam!

Kursas nuo nulio taip pat tinka žmonėms neturintiems išankstinio programavimo patirties.

01

Vyriausiam kursantui buvo 53, jauniausiam 19 metų

02

Net 37% kursų dalyvių sudario dailiosios lyties atstovės

03

24% studentų buvo fiziniai darbuotojai, prieš atvykdami į mūsų akademiją

04

Daugiau nei 80% studentų mokosi be problemų

Jeigu apsisprendėte mokytis programuoti ir norite patikrinti savo gebėjimus, esate tinkamoje vietoje.

Patikrinkite savo gebėjimus tinkamumo teste!

Sužinok, kaip patekti į IT pramonę

Užsisakyki nemokamą informacinį susitikimą ir sužinok daugiau apie akademiją ir patį kursą

Pasirinkite Jums tinkamiausią finansavimo būdą ir prisiregistruokite kurso metu!

Susipažinkite su sekančiu kurso leidiniu!

Mūsų kursas trunka 322 valandų savaitgaliais

Kursų pradžia

Birželio 29

Miestas

Kaunas

Bendra kaina 1 299 euro 1 299 eur

jau nuo 433 / mėnuo.*

SDA

Įvairūs mokėjimo būdai

Pinigai 5%, paskola, įmokos 0% SDA

Pradėti, o kas toliau?

Užpildyk paraiškos formą kurso svetainėje. Su tavim susisieksime per 48 valandas su tikslia informacija apie kursą, padėsime tau užpildyti dokumentus ir kuo greičiau gautii vietą grupėje.

Prieš pradėdamas kursą gausi iš mūsų internetines mokymosi medžiagą. Iš jos išmoksi programavimo, reikalingo mokytis, pagrindus – būtina sąlyga dalyvauti kurse.

Užsiėmimai trunka nuo 2-3 mėnesių, priklausomai nuo tipo ir kurso režimo (vakare ar savaitgaliais). Juos veda patyrę ir profesionalūs bei profesionaliai veiklūs programuotojai. Kurso metu sužinosi programavimo paslaptis ir paruoši pirmąjį IT projektą. Be to atliksime testus, kad visada galėtum sekti savo įgūdžių būklę. Testai nėra privalomi, o jų rezultatas neturės įtakos sertifikato išdavimui.

Mūsų personalo specialistas IT pramonėje padės tau rasti darbą kurso metu ir po jo. Pasiruoš tave interviu, padės pritaikyti savo CV ir mokytis su minkštais įgūdžiais. Be to, sužinosi, kokie iššūkiai laukia tavęs IT rinkoje.