Software Tester nuo pagrindų

nuotolinis - 28.11.2020

Pradėk savo karjerą IT srityje – tapk programinės įrangos testavimo specialistu!
Išklausęs mūsų praktinį kursą ir prisijungęs prie darbo paieškos programos, jau po kelių mėnesių galėsite pradėti dirbti IT srityje!

Kaip organizuojamas nuotolinis mokymasis?

Pristatome mūsų patentuotą „SDA inIT®“ metodą Mes suprantame, kad patyrusio programuotojo palaikymas mokymosi metu yra pats svarbiausias proceso komponentas. Būtent todėl seansai su mokytoju sudaro net 73 % nuotolinio mokymosi kursų.

Tiesioginiai seminarai – nuotoliniai seansai su mokytoju

Šios praktinės pamokos transliuojamos tiesiogiai virtualioje klasėje, kurioje jūs turite galimybę pabendrauti su mokytoju ir su visa savo grupe. Seanso metu mokytojas žingsnis po žingsnio pristato naujas temas ir atsako į jūsų užduodamus klausimus.

Baigiamasis seminaras su mokytoju

Turite daugiau klausimų? Norite išmokti daugiau? Kursų tvarkaraštyje yra įtraukti mokytojo organizuojami baigiamieji seminarai, kurių metu galite pasikartoti ankstesnių pamokų medžiagą arba išmokti ką nors papildomai.

Mokymosi seansas

Pamokos, kurios vyksta po tiesiogiai transliuojamų seminarų arba programavimo užsiėmimų, kurių metu dirbate su mūsų pateiktomis užduotimis. Viso seanso metu galite kreiptis į mokytoją pagalbos.

Individualus seansas

Laikas skirtas individualiam darbui, kuomet dirbate su tiesioginio seminaro metu pateikta medžiaga. Kad jums būtų lengviau mokytis, suteikiame galimybę bendrauti su kitais savo grupės nariais.

Tiesioginis testavimas

Mokytojų tiesiogiai transliuojamų nuotolinių pamokų metu išmoksite testuoti programinę įrangą. Taip užtikrinamas jūsų darbo patikrinimas ir efektyvus rankinio testavimo mokymasis.

SDA rinkiniai

Nusipelniusios SDA komandos parašyta knyga. Sužinosite, kas yra programinės įrangos testavimas ir kodėl jis yra toks svarbus. Po kiekvieno testavimo modulio rasite klausimų ir pratimų.

Tai praktiniai seminarai grupėms, skirti mokytis nuotoliniu būdu. Kursų metu mokytojas supažindina dalyvius su į mokymosi programą įtrauktomis temomis.

Mokomasi grupėmis, kuriose būna iki 20 žmonių.

Mokytojo prižiūrimi kursų dalyviai programuoja realiuoju laiku. Taip užtikrinamas nenutrūkstamas darbo tikrinimas ir galimybė išmokti parašyti švarų kodą.

Mokymosi seansų metu dalyviai mokosi medžiagą ir gauna namų darbų, taip pat turi galimybę pasikonsultuoti su mokytoju tiesiogiai.

Savarankiškų seansų metu dalyviai savarankiškai (be mokytojo) tęsia darbą su paskirtomis užduotimis SDA suteiktose patalpose, t. y. taip vadinamose atvirose klasėse.

Baigiamojo seminaro metu mokytojas pakartoja pagrindinę kursų metu išmoktą medžiagą. Taip dalyviams suteikiama galimybė tęsti mokymąsi kaupiant žinias, kurios reikalingos įsisavinti kitas temas.

Be to, jums bus suteikta prieiga prie medžiagos internete – teorinės informacijos apie programavimą pagal pasirinktas temas.

leidžia apibendrinti kursuose įgytas žinias.

Užbaigę kursus, gausite sertifikatą, patvirtinantį jūsų dalyvavimą kursuose [būtina išklausyti ne mažiau kaip 60 % paskaitų]. Sertifikate taip pat pateikiama informacija apie kursų organizatorių – mūsų akademiją.

SDA sertifikatas – įrodymas, kad dalyvavote kursuose ir įgijote programuotojui reikalingų kompetencijų. Mūsų sertifikatus pripažįsta ir vertina IT bendrovės, dirbančios Lenkijoje ir kitose Europos šalyse.

Į rinkinį „Karjera IT srityje“ įeina visi rinkinio „Žinios“ elementai

Šiame kurse sužinosite, kada „žalios spynos“ simbolis tik suteikia saugumo iliuziją, kodėl svarbu būti atsargiam jungiantis prie savo banko kavinėje ir kaip su visu tuo yra susijęs skirtingų dažų spalvų maišymas.

Sužinosite apie internetinių programų įvairių atakų principus, susipažinsite su kriptografijos ir blokų grandinės pagrindais – „Bitcoin“ taikoma technologija, ir pamatysite, kaip pasikeis pasaulis, kai pasirodys kvantiniai kompiuteriai.

Įsisavinę šias žinias jūs geriau suprasite su IT susijusias grėsmes ir gebėsite išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų kurdami ir testuodami programas.

Jums bus reguliariai siunčiama mūsų atrinkta naudinga informacija apie darbo rinką ir rekomendacijas, siekiantiems sėkmingai susirasti darbą IT srityje.

Mūsų karjeros konsultantai dirbs su jumis individualiai, kartu peržiūrės darbo skelbimus ir padės įveikti įdarbinimo procesą.

Šis kursas – tai galimybė dalyvauti 3,5 val. trukmės internetu transliuojamuose seminaruose su karjeros konsultantu. Specialistas su jumis išsamiai aptars visą įdarbinimo procesą – nuo CV sudarymo ir „LinkedIn“ profilio svarbos.

Galėsi dalyvauti susitikime su treneriu, kad pasiruoštum pirmajam darbo pokalbiui. Sužinosi, kaip atrodo IT srities darbo pokalbis ir kaip save pristatyti.

Gausi papildomos medžiagos, kuri padės tapti geresniu testuotoju.

Jūs dalyvausite papildomame projekte, kuris puikiai papildys jūsų darbų aplanką.

Į rinkinį „Karjera IT srityje PRO“ įeina visi rinkinių „Žinios“ ir „Karjera IT srityje“ elementai

IT sektorius – begalinis poreikis plėtoti specialiąsias žinias, todėl savo studentams suteikiame nemokamą prieigą prie virtualios „HELION“ leidyklos bibliotekos – mūsų studentams ir absolventams skirtos platformos, kurioje galima plėtoti savo žinias ir tapti dar geresniu specialistu. Platformoje skelbiamos leidyklos „Helion“ knygos, daugiausia apie programavimą, bet ne tik. Biblioteka galima naudotis mokymų metu ir 1 metus nuo jų baigimo.

Kursai vykdomi nuotolinio mokymo būdais ir priemonėmis. Užsiėmimus veda treneris keliolikos žmonių grupei. Šis mokymo būdas yra veiksmingiausias, nes suteikia dvi galimybes – dirbti komandoje ir individualiai dirbti su treneriu užsiėmimuose. Dalyvis lavina įgūdžius, kuriuos galima panaudoti darbui IT sektoriuje. Kursų metu dalyviui suteikiama mokomoji medžiaga. Mokomąją medžiagą sudaro pristatymai ir žinių bazė. „Scrum“ kursai paruošia darbui pagal lanksčiąją metodiką, kuri yra labiausiai paplitusi IT sektoriuje. Absolventui įteikiami kursų baigimo ir „Scrum“ kursų SDA pažymėjimai. Pažymėjimas patvirtina dalyvavimą užsiėmimuose, jame nurodomas mokymo dalykas, valandų skaičius ir informacija apie mokymų organizatorių. SDA pažymėjimas – elektroninis dokumentas, išduodamas sertifikuotos „DiplomaSafe“ platformos, skirtingas nei kursų baigimo pažymėjimas, kuris patvirtina kursų baigimą SDA reikalaujamu lygiu. Norint gauti SDA pažymėjimą, būtina dalyvauti visame mokymo procese ir išlaikyti baigiamąjį egzaminą.

Jūsų vadovas – asmuo, kuris jus globoja nuo studijų pradžios iki 3 mėnesių nuo kursų pabaigos. Bendradarbiavimas su vadovu apima tris pagrindines sritis: tobulėjimo, karjeros ir sėkmės. „Tobulėjimo“ srityje jūsų vadovas reguliariai siūlo straipsnius iš SDA bibliotekos, dėmesio vertus leidinius ir informaciją apie pramonės renginius, konferencijas, mokymus ir internetinius seminarus. Baigus mokymus, jūsų vadovas rengia trijų valandų nuotolines individualias konsultacijas su treneriu, su kuriuo galėsite aptarti nerimą keliančius dalykus, susijusius su IT sektoriumi. Mokymų pabaigoje gausite trenerių, su kuriais galėsite konsultuotis, sąrašą. Taip pat gausite informaciją apie jų pasiekiamumą. Jeigu dalyvis nepasinaudoja teise gauti konsultaciją, jam nesuteikiama teisė gauti kompensaciją. „Karjeros“ srityje jūsų vadovas su jumis sukuria bendrovių sąrašą ir strategiją, kaip jas pasiekti. Vadovas su jumis patikslina jūsų CV, kandidato ir „LinkedIn“ profilius. Vadovas paruošia jums darbo skelbimus, atitinkančius jūsų gebėjimus ir lūkesčius. Įgyvendinant „Karjeros“ sritį, gausite mažiausiai 10 pasiūlymų iš regiono, kuriame gyvenate, ir kitų jūsų nurodytų regionų. Taip pat gausite Pažangos kortelę, kurioje vadovas galės veiksmingiau stebėti jūsų pažangą. „Sėkmės“ srityje jūsų vadovas bendradarbiauja su jumis kurdamas ryšius su „Linkedin“ samdytojais. Pateikia jums įvairių patarimų, kurie padės jums gauti savo pirmąjį darbą neakivaizdiniu būdu. Jūsų vadovas rengia darbo pokalbio su mūsų karjeros konsultantu modeliavimą. Ieškant darbo, tris mėnesius nuo mokymų pabaigos jūsų vadovas rengia tris pusvalandžio trukmės nuotolines individualias konsultacijas su karjeros konsultantu, kurios padės jums geriau pasirengti darbo pokalbiui. Jeigu dalyvis nepasinaudoja teise konsultuotis su karjeros konsultantu, jam nesuteikiama teisė gauti kokias nors kompensacijas.

Mokymų metu rengiamas 3 valandų susitikimas su karjeros konsultantu, kuriame sužinosite apie šiuolaikinių IT komandų darbo specifiką. Šiame susitikime karjeros konsultantas analizuoja jūsų stipriąsias ir silpnąsias puses, kurias turėtumėte patobulinti. Kartu aptarsite įvairias karjeros galimybes, atsižvelgdami į jūsų žinias, darbo patirtį, įgūdžius ir pomėgius. Aptarsite tolesnius žingsnius, kuriuos galite žengti siekdami savo profesinio tikslo.

RINKINIAI – „SOFTWARE TESTER PAGRINDAI“

Prieš pasirinkdami rinkinį, peržiūrėkite jo turinį!

 • i Darbo knyga: Įvadas į testavimą
 • i Mokytojų tiesiogiai transliuojami seminarai
 • i Tiesioginis testavimas
 • i Mokymosi seansai su mokytoju
 • i Savarankiški seansai
 • i Baigiamasis seminaras su mokytoju
 • i Papildomi vaizdo įrašų kursai
 • i Egzaminas
 • i Kursų sertifikatas
 • i SDA sertifikatas
 • i Kibernetinis saugumas – IT sauga
 • i Rinkinys „IT kelias“
 • i Asmeninės konsultacijos su karjeros konsultantais
 • i Praktinis seminaras „Žmogiškųjų išteklių užsiėmimai“
 • i IT interviu
 • i „Projektas +“
 • i "Testuotojas +"
 • i Prieiga prie SDA bibliotekos
 • i „SCRUM“ kursai
 • i Mentorius
 • i Įsidarbinimo konsultacijos
 • MOKĖJIMAS DALIMIS
 • KURSŲ KAINA
Žinios
 • Darbo knyga: Įvadas į testavimą i

 • Mokytojų tiesiogiai transliuojami seminarai i

 • Tiesioginis testavimas i

 • Mokymosi seansai su mokytoju i

 • Savarankiški seansai i

 • Baigiamasis seminaras su mokytoju i

 • Papildomi vaizdo įrašų kursai i

 • Egzaminas i

 • Kursų sertifikatas i

 • SDA sertifikatas i

 • Kibernetinis saugumas – IT sauga i

 • Rinkinys „IT kelias“ i

 • Asmeninės konsultacijos su karjeros konsultantais i

 • Praktinis seminaras „Žmogiškųjų išteklių užsiėmimai“ i

 • IT interviu i

 • „Projektas +“ i

 • "Testuotojas +" i

 • Prieiga prie SDA bibliotekos i

 • „SCRUM“ kursai i

 • Mentorius i

 • Įsidarbinimo konsultacijos i

 • MOKĖJIMAS DALIMIS: 72 EUR
 • KURSŲ KAINA:
  1400 EUR
  1300 EUR
Karjera IT srityje PRO
 • Darbo knyga: Įvadas į testavimą i

 • Mokytojų tiesiogiai transliuojami seminarai i

 • Tiesioginis testavimas i

 • Mokymosi seansai su mokytoju i

 • Savarankiški seansai i

 • Baigiamasis seminaras su mokytoju i

 • Papildomi vaizdo įrašų kursai i

 • Egzaminas i

 • Kursų sertifikatas i

 • SDA sertifikatas i

 • Kibernetinis saugumas – IT sauga i

 • Rinkinys „IT kelias“ i

 • Asmeninės konsultacijos su karjeros konsultantais i

 • Praktinis seminaras „Žmogiškųjų išteklių užsiėmimai“ i

 • IT interviu i

 • „Projektas +“ i

 • "Testuotojas +" i

 • Prieiga prie SDA bibliotekos i

 • „SCRUM“ kursai i

 • Mentorius i

 • Įsidarbinimo konsultacijos i

 • MOKĖJIMAS DALIMIS: 100 EUR
 • KURSŲ KAINA:
  2500 EUR
  1800 EUR

Taikyti

Užpildydamas šią formą, sutinki, kad būtų tvarkomi tavo asmens duomenys ir, kad mes galėtume susisiekti su tavimi, norėdami pateikti tave dominantį informacinių technologijų kursą (visas sąlygas apie informacijos turinį)

Norėdamas gauti informaciją, kuri padės tau siekti karjeros IT srityje, pavyzdžiui, informaciją apie kitus kursus, paaukštinimus, su šia sritimi susijusius renginius, darbo pasiūlymus, mokymus, stažuotes ir pan., prie tavo nurodytos kontaktinės informacijos pažymėk žemiau esantį langelį:

* Privalomi laukeliai
Ar žinojai?...

Mūsų parteris – „Association of IT Systems Quality“.

Tai puiki vieta pradėti programuoti! Mūsų mentoriai draugiški ir visada pasirengę padėti – taip pat ir nuotoliniu būdu. Dar vienas privalumas: čia sutiksi daugybę ambicingų žmonių, siekiančių tų pačių tikslų. Tai padės tau atrasti savo vietą naujoje aplinkoje.

Linas Kontrimas

Programavimo įrangos testavimo absolventai

Ar žinojai?...

Pradinė jaunesniojo Java programuotojo atlyginimas siekia apie

TalentUP.io duomenys, 2019 m. balandis

EUR 1500 brutto

Kurso programa

Įskaitant šiuo elementus:

Išmoksi terminus ir apibrėžimus, būtinus norint imtis testuotojo darbo.

Sužinosi, kodėl programinės įrangos testavimas nepaprastai svarbus, o jo esminis tikslas – ne vien atrasti klaidas.

Sužinosi apie testavimo principus ir gausi puikių patarimų, padėsiančių atlikti bet kurio tipo testą.

Įskaitant šiuo elementus:

Darbas neturint plano yra betikslis. Šis principas taikomas ir testavimui. Kad tinkamai ištestuotum taikomąją programą, turi susiplanuoti, ką, kodėl ir kaip tikrinsi. Šioje kursų dalyje sužinosi, kaip aprašyti reikiamą programos darbo eigą.

Programinės įrangos kūrėjai turi gebėti greitai reaguoti į struktūros pokyčius. Esama įvairių metodų, padedančių suvaldyti informacijos srautus, komandos darbą ir komunikacijos chaosą.

Įskaitant šiuo elementus:

Taikomosios programos klaidas turi įrašyti tinkamose vietose. Šiai funkcijai skirti specialūs įrankiai – jie mums leidžia stebėti koregavimo procesus ir juos valdyti.

Testuotojo arsenalą sudaro ir daugybė smulkesnių, bet ne mažiau svarbių įrankių. Išmokęs jais naudotis, galėsi dirbti efektyviau.

Įskaitant šiuo elementus:

Ne visi projektai yra tobuli. Neišsami dokumentacija, nenurodyti reikalavimai, testavimo aplinkos nestabilumas, klaidos bibliotekoje – tai vienos iš dažniausių rizikų, su kuriomis susidursi.

Kurso metu išmoksi jas atpažinti ir suvaldyti.

Testavimas – tai tikras amatas. Norėdamas tapti profesionalu, privalai praktikuotis. Tad pamokose sužinosi apie skirtingus puslapių ir taikomųjų programų tipus ir išmoksi juos testuoti. Tavęs neišgąsdins net milžiniškos IT sistemos.

Įskaitant šiuo elementus:

Tu gausi informaciją apie pagrindines struktūras ir išmoksi rašyti paprastas programas, kurias vėliau galėsi testuoti.

Suprasti kliento poreikius ne visuomet paprasta. Sukūrus automatizuotus testus, paremtus elgsena, galima užtikrinti, kad klientai gautų visą reikiamą ir svarbią informaciją.

Nori turėti daugiau laiko sudėtingesniems testavimo atvejams? Pavargai visas testavimo užduotis atlikti rankiniu būdu, pagal tą patį scenarijų? Tau padės testavimo užduotis automatizuojanti programa Selenium WebDriver.

Tai išsami tavo įgytų žinių santrauka. Vadovaujamas mentoriaus, atlikdamas sudėtingą projektą pritaikysi praktiškai įgytas žinias.

Ko išmoksi šiame kurse?

Gyvename milžiniško žinių srauto laikais – mums pasiekiami tūkstančiai straipsnių, vadovų ir kitų publikacijų. Mūsų kursas – tai pagrindai, būtini kiekvienam, norinčiam tapti programinės įrangos testuotoju. Be to, kursą sudarėme išanalizavę darbdavių poreikius ir dabartines IT srities tendencijas.

Tai pagrindai, leisiantys tau toliau tobulėti

Tu gausi išsamių žinių, kurių reikia norint tapti rankinio testavimo specialistu. Pradėsime nuo testavimo pagrindų, testų dizaino technikų ir baigsime neatliktų testavimo užduočių tvarkymu.

Praktinis požiūris

Mūsų kursas – ne vien sausa teorija. Ypatingą dėmesį skiriame žinioms, kurias realiai panaudosi naujajame darbe. Išmoksi testuoti skirtingų tipų puslapius ir taikomąsias programas – nuo paprastų iki sudėtingų.

Geriausios testavimo technikos

Mes mokome geriausių testavimo metodų ir naudojame populiariausius šios srities įrankius.

Pasirengimas ISTQB

Sužinosi, kaip spręsti visus ISTQB egzamino klausimus. Ypatingą dėmesį skirsime patiems sudėtingiausiems atvejams.

Susipažinkite su mūsų dėstytojais

Pasisemkite žinių iš patyrusių IT specialistų

SDA

Yohan Wadia

Java Technical Lead & Trainer

SDA

Mindaugas Bernatavičius

Principal Software Engineer

SDA

Edvardas Baltūsis

Senior Python Developer


Pagalba ieškant naujo darbo

Tavo karjera yra mūsų tikslas, todėl ypatingą dėmesį skiriame tam, kad kurso pabaigoje rastum darbą.

Karjeros patarėjo globa

Kurso metu tau padės karjeros patarėjas, kuris įvairiuose mokymo etapuose rūpinsis studentų ir absolventų žmogiškųjų išteklių galimybėmis.

Mes paruošėme tau įdarbinimo klausimų duomenų bazę ir vadovus kuriuose rasi informaciją apie naujausias IT darbo rinkos tendencijas. Jei esi naujokas IT sektoriuje, mes padėsime jį tinkamai pažinti iš skirtingų perspektyvų. Taip pat gausi prieigą prie virtualios bibliotekos, kurioje yra naudingų knygų.

HRClass - mokymai su žmogiškųjų išteklių konsultantais

HR Class - tai praktinis mokymas, kuris vyksta kurso metu. IT ir žmogiškųjų išteklių specialistai patars, į ką reikėtų atkreipti dėmesį kursų metu, kad greičiau rastum darbą IT rinkoje.

Absolventų sėkmingos karjeros vadovas (Absolvent Success Manager) padės ir patars kiekviename žingsnyje žengiant į IT rinką. Padėsime kuriant CV ar LinkedIn profilį.

Akademijos absolventai dirba:

SDA

Taip, programavimas yra kiekvienam!

01

Vyriausiam kurso dalyviui buvo 53, jauniausiam 19 metų;

02

Net 37% kursų dalyvių sudaro dailiosios lyties atstovės

03

24% studentų prieš atvykdami į mūsų akademiją, dirbo fizinį darbą;

04

Daugiau nei 80% dalyvių kursų metu dirba ir tai nesukelia nepatogumų

Nori tapti programinės įrangos testuotoju?

Pasitikrink savo išankstinį pasirengimą – atlikite patikros testą

Sužinok, kaip patekti į IT sektorių

Užsiregistruok nemomakam informaciniam susitikimui ir sužinok daugiau apie akademiją ir patį kursą

Užsiregistruok į kursą ir pakeisk savo karjeros kelią

Peržiūrėk išsamią informaciją apie artimiausią kursą

Mūsų kursas trunka 116 valandas ir vyksta savaitgaliais

Kursų pradžia

28.11.2020

Miestas

nuotolinis

Bendra kaina 1300 EUR

jau nuo 72 EUR /mėnesį.*

SDA

Lanksčios mokėjimo galimybės

Siūlome specialią mokėjimo dalimis schemą ir Užimtumo tarnybos subsidijas. Sužinokite daugiau apie lankstų mokėjimą už kursus čia

Noriu pradėti! Kas toliau?

Užpildyk paraiškos formą kurso svetainėje. Su tavimi susisieksime per 48 valandas su tikslia informacija apie kursą, padėsime tau užpildyti dokumentus ir kuo greičiau rezervuosime vietą grupėje.

Prieš pradėdamas kursą gausi medžiagą pasiruošimui. Iš jos išmoksi programavimo pagrindų, kurių prireiks mokymų metu. Būtina sąlyga – dalyvavimas kurse.

 

Kursas trunka nuo 5 iki 7 mėnesių ir vyksta savaitgaliais (šeštadieniais bei sekmadieniais). Juos veda patyrę ir profesionalūs programuotojai. Kurso metu sužinosi programavimo paslapčių ir paruoši pirmąjį IT projektą. Be to, nuolat atlikdamas testus, kad seksi savo įgūdžius. Testai nėra privalomi, o jų rezultatas neturės įtakos sertifikato išdavimui.

Žmogiškųjų išteklių specialistas padės tau rasti darbą kurso metu ir po jo. Paruoš tave darbo pokalbiui, padės pritaikyti gyvenimo aprašymą atitinkantį IT sektoriaus poreikius bei ugdys asmeninę kompetenciją. Be to, sužinosi, kokie iššūkiai tavęs  laukia IT rinkoje.

Domiesi kursais? Sužinok daugiau apie mūsų Black Friday pasiūlymus! 💶