Mes sutelksime ir paruošime jūsų lūkesčius atitinkančius kvalifikuotus programuotojus!

Ieškote mokymo įstaigos, kuri parengtų naujų specialistų jūsų įmonei? O gal norite patobulinti esamos komandos įgūdžius? Jūs ieškote mūsų! Įvykdėme beveik 30 specializuotų projektų, kuriuose dalyvavo ir naujų įgūdžių įgijo ar turimus patobulino 500 žmonių.

Ar to reikia ir jums? Tuomet pasikalbėkime. Papasakokite mums apie savo poreikius ir mes pateiksime jums geriausiai tinkantį pasiūlymą. Kiekvienas samdymo ir mokymų projektas yra pritaikomas konkretiems poreikiams.

SDA

Kodėl turėtumėte dirbti kartu su mumis?

Mes turime sukaupę didelę IT specialistų ruošimo patirtį.

Profesionalus ir praktiškas požiūris

Mes siūlome visą paslaugų paketą – nustatysime jūsų poreikius, sutelksime, apmokysime ir pristatysime naują komandą jūsų įmonei. Mes taip pat dirbame ir su jau esamomis programuotojų komandomis, kad jie galėtų patobulinti savo įgūdžius. Nurodykite mums savo poreikius.

Patyrusi komanda

Dirbdama SDA, mūsų komanda sukaupė ne vienerių metų patirtį. Tai suteikia galimybę plėsti mūsų technines žinias. Mes didžiuojamės savo verslo žiniomis ir taikomu individualiu požiūriu.

Beveik 30 baigtų mokymų

Per pastaruosius metus mes sėkmingai baigėme beveik 30 mūsų partneriams organizuotų mokymų. Tarp jų: Nordea, Sapiens, Tieto, TARR ir BAE Systems.

Mes dirbame visoje Europoje

Mes neapsiribojame viena šalimi. Praneškite, kur jums mūsų reikia, ir mes su jumis susisieksime.

Baigėme specialius mokymus, skirtus: