Mes Jums pasiūlysime visus lūkesčius atitinkančius, kvalifikuotus programuotojus!

Ieškote mokymo įstaigos, kuri sugebėtų parengti Jums naujus specialistus? O gal reikia padidinti esamos komandos profesines kompetencijas? Tada Jūs ieškote mūsų! Turėjome daugiau nei 30 specializuotų projektų, adaptuotų klientų poreikiams. Juose dalyvavo, kėlė kvalifikaciją ir įgijo naujų kompetencijų daugiau nei 500 žmonių.

Jei Jums to reikia, tuomet pasikalbėkime. Pasidalinkit su mumis savo poreikiais ir gausite juos geriausiai atitinkantį pasiūlymą. Kiekvienas įdarbinimo ar mokymų projektas yra pritaikomas konkretiems poreikiams.

SDA

Kodėl turėtumėte dirbti su mumis?

Mes turime didelę IT specialistų ruošimo patirtį.

Profesionalus ir praktiškas požiūris

Mes siūlome visą paslaugų paketą – identifikuosime Jūsų poreikius, rasime, apmokysime ir pristatysime naują komandą Jūsų įmonei. Mes taip pat dirbame ir su jau esamomis programuotojų komandomis, kad galėtume padėti jiems patobulinti įgūdžius. Pasidalinkite savo poreikiais su mumis.

Patyrusi komanda

Dirbdami SDA, mes sukaupėme ne vienerių metų patirtį. Tai suteikia galimybę plėsti mūsų technines bei pedagogines žinias. Mes didžiuojamės tuo ir savo individualiu požiūriu į kiekvieną klientą.

Daugiau nei 30 baigtų mokymo projektų

Per pastaruosius metus mes sėkmingai baigėme daugiau nei 30 mūsų partneriams organizuotų mokymų. Tarp jų: Nordea, Sapiens, Tieto, TARR ir BAE Systems.

Mes dirbame visoje Europoje

Mes neapsiribojame viena šalimi. Praneškite, kur Jums reikia mūsų pagalbos ir mes rasime sprendimą.

Adaptavome ir pravedėme mokymus šiems partneriams: