Ar žinote, kaip pasirinkti tinkamiausią darbo metodą ir patobulinti komandos įgūdžius? Mes žinome!

IT specialistų trūkumas neleidžia jūsų verslui augti? Manote, kad jūsų bendrovė galėtų plėstis, tačiau jums trūksta programuotojų? O gal esate atsakingas už naujų technologijų įdiegimą ir ieškote žmonių, kurie jums galėtų padėti šiame procese? Jei bent į vieną klausimą atsakėte teigiamai, esate reikiamoje vietoje, kur sužinosite, kaip patobulinti verslą ir paversti nesėkmę didele sėkme.

SDA

Patobulinkite verslą – investuokite į IT!

Nuo pat savo veiklos pradžios mes bendradarbiaujame su įmonėmis. SDA sėkmingai įgyvendino daugiau nei 200 mokymo ir samdymo projektų su įvairiais verslo partneriais Lenkijoje bei kitose šalyse. Mūsų veiklų spektras apima kvalifikacijos kėlimo ir perkvalifikavimo kursus, geriausių specialistų paiešką bei tinkamai paruoštų ir įgudusių darbuotojų pasiūlą. Kalbant tik apie įmonėms skirtus projektus galime pasigirti, kad įdarbinome 45 programuotojus bendrovėje „Sapiens“ ir daugiau nei 70 darbuotojų „Nordea“, ir tai tik ledkalnio viršūnė!

Susitikime ir aptarkime jūsų verslo poreikius!

SDA pasirūpins visais procesais:

01

nustatysime konkretaus projekto tikslus ir prielaidas,

02

reklamuosime ir skelbsime apie projektą internete,

03

organizuosime besikreipiantiems skirtus informacinius susitikimus,

04

MES SAMDOME! Vieno projekto metu galime surinkti net kelis šimtus aukštos kvalifikacijos paraiškų.

2 lengvi žingsniai siekiant aukštumų!

Pritraukimas

dėl plataus įdarbinimo įmonių tinklo, didelio vykdomų projektų skaičiaus ir klestinčio modernaus rinkodaros skyriaus, mes galime surinkti daug paraiškų į vieną darbo vietą konkrečiame projekte.

Pateikimas

iš pateiktų paraiškų mes atrenkame geriausius kandidatus ir organizuojame kursus, kuriems pasibaigus jūsų bendrovė gauna dirbti pasiruošusius darbuotojus.

Palaikykite darbuotojus ir padėkite jiems siekti karjeros aukštumų

Programavimo kursai yra puikus sprendimas darbuotojams, kurie jau daug metų dirba jūsų bendrovėje. Bendradarbiaudami su SDA pakelsite IT darbuotojų kvalifikaciją, taip pat suteiksite naują kvalifikaciją darbuotojams, kuriems reikalingi nauji iššūkiai ir nenorintiems keisti darbdavio. Taip bendrovė bus aprūpinta kvalifikuotais programuotojais ir bus užkirstas kelias aukščiausios kvalifikacijos darbuotojų nutekėjimui. Programavimo kursai suteikia darbuotojams realią galimybę padidinti savo uždarbį sulaukiant tam tikro pripažinimo ir įvertinimo, be to, taip užkertamas kelias lojalių ir vertingų žmonių profesiniam perdegimui.

2 žingsniai patobulinto verslo link!

Lavinkite įgūdžius

transformuokite neatskleistų galimybių turinčius komandos narius į karjeros aukštumų siekiančius lyderius pasinaudodami kruopščiai paruoštomis, praktiškomis ir pritaikytomis mokymų programomis.

Perkvalifikuokite

išnaudokite turimus talentus. Padėkite vertingiems ir gabiems darbuotojams įgyti reikiamų įgūdžių ir nešvaistykite laiko bei išteklių samdydami naujus.

Bendradarbiaudami su SDA jūs perduodate užduotis specialistams, kurie taiko patvirtintas ir efektyvias procedūras, strategiją ir veikimo metodą. Tuo pat metu jūs pasiliekate galimybę tikrinti procesą ir visiškai kontroliuoti jo eigą.

SDA

Taigi, atlikite šiuos kelis veiksmus ir:

Padėkite tobulėti savo komandai intensyvių mokymų dėka, įvertinimu ir gaukite kvalifikuotų IT specialistų;

greičiau užpildykite svarbias pozicijas ir sumažinkite samdymo išlaidas;

sumažinkite nuostolius pasinaudodami efektyvia samdymo ir organizavimo programa.

 

Nebelaukite! Susisiekite! Kartu aptarsime sprendimus, kurie pagerins jūsų bendrovės darbą ir padarys jūsų verslą sėkmingu.

Būtina paminėti, kad mūsų komandą sudaro savo profesijos aistruoliai, kurie atsakingai ir su malonumu dalinasi savo žiniomis. Mūsų mokytojai dirba šioje srityje ir puikiai žino visas su mokymais susijusias problemas, išmano dėstomas temas ir visas šios rinkos ypatybes. Mūsų komanda ne tik padės jūsų darbuotojams įgyti naujų įgūdžių, bet ir pažvelgs giliau bei sieks užtikrinti nuolatinį jų tobulėjimą ir įgytų žinių gilinimą. Pažadinkite savo darbuotojų aistrą dirbti IT srityje.