Esame tam, kad padėtume jums žengti į IT pasaulį

Darbą technologijų industrijoje gali gauti visi, jei IT pasaulis yra tai, kas jiems įdomu. Tikime, kad norint tapti programų kūrėju (-a) nebūtina turėti informatikos mokslų diplomą.

Daugiau nei 75 patyrę koordinatoriai stebi mūsų mokymų kokybę, nes mums yra svarbūs jūsų atsiliepimai ir pasitenkinimas.

Visada matuojame studentų pasitenkinimo lygį tiek mokymų metu, tiek juos užbaigus. Turime įsteigę visą skyrių, skirtą padėti karjeros klausimais ir teikti profesines konsultacijas, nes norime būti tikri, kad mūsų studentai naujas žinias geba pritaikyti praktikoje.

Kas mes esame

Dirbame jau daugelį metų ir turime sukūrę pasaulinę bendruomenę, aprėpiančią studentus iš Europos bei Azijos šalių. Žinome, ką reiškia pradėti karjerą visiškai naujoje srityje. Tačiau technologijų industrijoje nuolat ieškoma talentų ir jiems suteikiama daugybė galimybių. Žinome, kaip tai veikia – galite mumis pasitikėti.

Padedame įgyvendinti jūsų svajones

Mums svarbiausia žmonės

Esame entuziastingų profesionalų grupė, sukaupusi didžiulę komercinių IT projektų patirtį. Mūsų instruktoriai nėra vien teoretikai: kursus veda IT sektoriuje dirbantys specialistai. Su užsidegimu siekiame dalintis žiniomis ir padėti mūsų studentams tobulėti. Tikime, kad informacines technologijas gali įvaldyti kiekvienas – tiesiog turėkite drąsos ir imkitės veiksmų.

Prisijunkite prie mūsų ir tobulėkite

Prisijunkite prie SDA komandos

Ar esate pasiruošę mesti iššūkį status quo ir padėti žmonėms pakeisti savo profesinę veiklą? Visada ieškome talentingų specialistų, kurie yra ryžtingi, pasirengę ieškoti naujų sprendimų ir kuriems klientų poreikiai svarbiausi. Ar tai būsite jūs?

Sužinoti daugiau

Tapkite dėstytoju

Jei norėtumėte tapti nepriekaištingu oratoriumi, lavinti savo socialinius įgūdžius ir sustiprinti savo žinias, galbūt galėsime Jums kai ką pasiūlyti. Norite ugdyti naują programų kūrėjų kartą ir plėtoti savo kompetencijas? Prisijunkite prie mūsų komandos!

Sužinoti daugiau

Jūsų sėkmės istorija prasideda čia

Pradėkite kursą, lavinkite reikiamus įgūdžius, gaukite pagalbą karjeros klausimais ir įženkite į IT sektorių su trenksmu.

Peržiūrėti siūlomus kursus

Mūsų partneriai