Dažniausiai mums užduodami klausimai

Kada vyksta mūsų pamokos?

Savaitgaliais: šeštadieniais ir sekmadieniais 9.00–16.00 val. Kiekvieną mėnesį yra bent vienas laisvas savaitgalis.

Ar yra mokymų dieną?

Atsakymas: Dieną rengiame kursus tik pagal specialias mokymo programas (kursai įmonėms arba organizacijoms). Paprastai dieną mokymai nėra rengiami dėl to, kad dauguma mūsų studentų yra dirbantys ir darbo valandomis neturi galimybės dalyvauti mokymuose. Be to, mūsų instruktoriai taip pat dirba visu etatu IT sektoriuje.

Kaip galiu užsiregistruoti į kursus?

Atsakymas: Užsiregistruoti į kursus galite užpildę specialią paraiškos formą, kurią rasite mūsų svetainėje. Jei norėtumėte susisiekti tiesiogiai, nedvejodami apsilankykite viename iš mūsų informacinių seminarų arba susisiekite su mūsų klientų konsultantais. Bet kokiu atveju atsiųsime jums informacinį paketą, kuris suteiks visą reikalingą informaciją apie jus dominančius kursus.

Kaip įforminti dalyvavimą kursuose?

Atsakymas: Pirmiausia turite rezervuoti vietą mokymuose. Tai reiškia, kad turite mums pateikti savo asmens duomenis, kurių reikia sutarčiai sudaryti (klientų konsultantai paprastai informuoja, kokia informacija mums reikalinga). Savo duomenis galite atsiųsti el. paštu arba pateikti telefonu. Tada mūsų klientų konsultantas paruoš sutartį ir ją jums išsiųs per „SignNow“ programėlę. Ši priemonė leidžia abiem šalims sudaryti sutartį elektroniniu būdu. Kai pasirašote sutartį, ji yra patvirtinama SDA.

Ar taikote kokias nors nuolaidas?

Atsakymas: Taip, siūlome nuolaidas per informacinius seminarus ar vebinarus. Taip pat rengiame reklamines kampanijas, per kurias pateikiame dienos pasiūlymus, kurių paprastai kitur nerasite. Galime taikyti sezonines nuolaidas.

Ar galima mokėti dalimis?

Atsakymas: Taip, mokėjimas dalimis galimas, tačiau tik per mūsų finansinius partnerius. Kartais taikome tam tikras išimtis ir sutinkame priimti įmokas tiesiogiai, tačiau tik susiklosčius ypatingai situacijai. Būtent todėl mūsų partneriai siūlo labai lanksčią finansinę paramą.

Ar galiu pasirinkti banką paskolai?

Atsakymas: Bendradarbiaujame su keliais bankais, galinčiais mūsų klientams pasiūlyti specialias paskolas ir iki 36 mėn. mokėjimo laikotarpį. Mūsų klientų konsultantai jums suteiks pagalbą viso proceso metu – nuo reikiamos informacijos pateikimo iki paskolos sutarties sudarymo. Lėšos siunčiamos tiesiogiai SDA, tačiau mokėjimai dalimis vykdomi per banką.

Esu naujokas (-ė), niekada nebandžiau programuoti. Ar vis tiek galiu pradėti šį kursą?

Atsakymas: Taip, mokymo programa apima programavimo pagrindus. Kiekvienas žodį „naujokas“ apibrėžia skirtingai, todėl tiems, kurie norėtų sužinoti, ar programavimas yra tinkamas pasirinkimas, siūlome pabandyti vieną iš rekomenduojamų nuotolinių kursų. Jei mūsų pasiūlymas jums atrodo patrauklus ir norėtumėte apie tai sužinoti daugiau, mūsų mokymai – puikus pasirinkimas. Dauguma kandidatų baiminasi, kad mokymai gali pasirodyti per sunkūs. Taip, mokymai nėra lengvi, tačiau tai nereiškia, kad jie jums netinkami. Jei norite tapti programuotoju (-a), teks daug ko išmokti, gebėti save motyvuoti ir pritaikyti žinias praktikoje. Jūs tai galite – daugiau nei 6000 studentų jau pavyko tai atlikti!

Kaip galiu pasirengti mokymams?

Atsakymas: Prieš pradėdamas (-a) mokymus, kiekvienas (-a) studentas (-ė) gauna pasirengti mokymams rekomenduojamą medžiagą. Tai yra nemokama medžiaga; atlikę joje nurodytas užduotis sužinosite, ar programavimas skirtas būtent jums. Rekomenduojame išsamiai išnagrinėti medžiagą, kad būtumėte pasirengę pirmajai mokymų sesijai su savo mentoriumi. Dėl to mokymų procesas taps kur kas paprastesnis.

Kurią programavimo kalbą turėčiau pasirinkti?

Atsakymas: Į šį klausimą nėra vieno gero atsakymo. Tai priklauso nuo kandidato asmeninės motyvacijos ir lūkesčių. Galime teigti, kad „Java“, be jokių abejonių, IT pasaulyje yra pati populiariausia programavimo kalba, nesvarbu kurioje šalyje gyventumėte. Ji naudojama tiek didžiųjų įmonių sistemose, tiek mobiliosiose programėlėse. „Python“ yra geresnis pasirinkimas tiems, kurie norėtų dirbti ne tokioje formalioje aplinkoje. Ši programavimo kalba ypač populiari tarp Vakarų Europos ir Silikono slėnio startuolių. Lengviausias žingsnis į IT sektorių – programų testuotojo specialybė, nes jai nereikia jokių žinių, reikia tiesiog vadovautis taisyklėmis. Testavimo automatizavimas yra sąsaja tarp testavimo ir programavimo. Dažnai testuotojų pozicijos yra taip pat gerai apmokamos, kaip ir programų kūrėjų.

Ar turiu laisvai kalbėti angliškai, kad galėčiau dalyvauti mokymuose?

Atsakymas: Ne, tai nėra būtina, tačiau IT aplinkoje anglų kalbos įgūdžiai itin svarbūs, nes beveik visa techninė dokumentacija yra anglų kalba. Turite gebėti skaityti ir rašyti anglų kalba. Jei laisvai kalbate angliškai, žinoma, daug lengviau galėsite susirasti darbą tarptautinėje bendrovėje. IT įmonės daug investuoja į savo darbuotojų profesinį tobulėjimą ir dažnai rengia nemokamus anglų kalbos mokymus.

Kas yra jūsų instruktoriai?

Atsakymas: Mūsų instruktoriai yra IT sektoriuje dirbantys programavimo specialistai. Tai reiškia, kad jie nuolat domisi naujausiais darbo metodais ir technologijomis. Norėdami tapti mūsų instruktoriais, kandidatai turi dalyvauti dviejų etapų vertinimo procedūroje, kurios metu tikriname jų socialinius įgūdžius ir technines žinias. Visi instruktoriai turi bent 3 metų darbo patirtį, todėl žino, kaip paprastai paaiškinti realias IT problemas.

Ar tai praktinės pamokos?

Atsakymas: Nuo pat mokymų pradžios taikome itin praktinį požiūrį. Tai reiškia, kad kiekvieną iš mūsų kursų sudaro praktinės pamokos (80 %) ir teorija (20 %). Jei norite tapti programuotoju (-a), turite žinoti, kaip rašyti kodą – mes jus to išmokysime.

Kaip padedame susirasti darbą?

Atsakymas: Pirmiausia, svarbu pabrėžti tai, kad studentai darbo paieškas turėtų pradėti nuo pat pirmųjų mokymų dienų. Nors tai gali atrodyti neįtikėtina, tačiau taip didėja įsidarbinimo galimybės, nes tokie asmenys yra labiau motyvuoti susirasti darbą. Pateikiame papildomų veiklų, kurias siūlome, kad galėtume padėti studentams susirasti darbą, aprašymą:

ŽI mokymai

Mokymai internetu, kuriuos rengia mūsų patarėjas karjeros klausimais arba nepriklausomas konsultantas. Pagrindinis šių mokymų tikslas – parengti studentą (-ę) pokalbiui dėl darbo su specialistais iš IT skyriaus. Dalijamės praktiniais patarimais ir gudrybėmis apie tai, kaip parengti puikų gyvenimo aprašymą ir darbų pavyzdžių aplanką. Patarėjas karjeros klausimais taip pat paaiškina, kaip patraukliai save pristatyti pokalbyje, ką reikėtų pabrėžti ir kaip jūs pats (-i) turėtumėte save matyti, kad įtikintumėte įmonės atstovus, jog esate tinkamas (-a) kandidatas (-ė).

Pokalbis apie IT žinias

Imituojamas pokalbis dėl darbo apie technines žinias su vienu iš mūsų instruktorių, kuris (-i) atlieka įmonės atstovo, ieškančio darbuotojų savo komandai, vaidmenį. Šioje sesijoje jūs ne tik susidursite su sudėtingais techniniais klausimais, tačiau taip pat jums suteiksime vertingą atsiliepimą.

Kuo išsiskiriate iš savo konkurentų?

Atsakymas: Visų pirma esame didžiausia akademija Vidurio ir Rytų Europoje, todėl turime sukaupę milžinišką patirtį, tvirtą žinių bagažą ir reikšmingas rinkos įžvalgas. Renkame atsiliepimus visose šalyse, kuriose turime įsteigę savo filialus. Tai leidžia kurti mokymo programas, parengiančias studentus karjerai IT sektoriuje visoje Europoje. Be to, bendradarbiaujame su daugiau nei 200 IT įmonių visoje Europoje – nuo mažų vietos startuolių iki didelių korporacijų, tokių kaip IBM, „Tieto“, „Nordea“, „Sapiens“, „Ericsson“, „BAE Systems“ ar „Boeing“. Esame tuo unikalūs – mumis pasitiki darbdaviai!

Ar kursų metu studentams suteikiate mokomąją medžiagą?

Atsakymas: Taip, studentams suteikiama prieiga prie visų mūsų pristatymų ir pratimų, kuriuos mokymuose pateikia instruktorius. Taip pat studentai gauna prieigą prie „GitLab“ – parašyto kodo kaupimo priemonės (populiari priemonė, naudojama IT komandose).

Kas nutiks, jei negalėsiu dalyvauti pamokose?

Atsakymas: Nerekomenduojame praleisti pamokų. Kiekvienoje pamokoje tiesiogiai dalyvauja instruktoriui (-ei). Tai reiškia, kad jei praleisite užsiėmimą, jį bus sunku pakartoti. Žinoma, turėsite prieigą prie visos mokomosios medžiagos, pratimų ir užduočių, tačiau jas teks atlikti savarankiškai. Jei projektų koordinatoriui iš anksto pranešite, kad jums reikalinga papildoma konsultacija prieš kitą pamoką, pasistengsime surengti trumpą susitikimą su instruktoriumi, kad galėtume atsakyti į visus jūsų klausimus. Apskritai kalbant, leidžiame praleisti ne daugiau kaip 20 % visų užsiėmimų, tačiau to daryti nerekomenduojame. Pinigai už praleistus užsiėmimus negrąžinami.

Ar visiems, baigusiems mokymus, išduodamas pažymėjimas?

Atsakymas: Visiems, dalyvavusiems bent 80 % visų užsiėmimų ir išlaikiusiems visus egzaminus (tam reikia surinkti bent 80 % teisingų atsakymų), išduodamas kurso baigimo pažymėjimas. Visiems, dalyvavusiems bent 60 % visų užsiėmimų, tačiau neišlaikiusiems egzaminų ir neparuošusiems praktinio projekto, išduodamas ne pažymėjimas, o dokumentas, patvirtinantis kurso baigimą. Nutraukę sutartį asmenys negauna jokių dokumentų.

Ar galiu išbandyti jūsų produktus / mokymus?

Atsakymas: Negalime jums suteikti leidimo prisijungti prie vykstančių kursų, nes siekiame išsaugoti savo klientų privatumą ir komfortą. Tačiau dažnai rengiame parodomąsias dirbtuves, tai – nemokamos pamokos, kurias veda mūsų geriausi instruktoriai. Jose galite pamatyti, kokia yra mūsų mokymų esmė ir ko galite juose išmokti. Taip pat galite pamatyti, kaip mūsų instruktoriai moko, ir nuspręsti, ar tai jums tinka. Mūsų regionų vadovai visada apie šiuos renginius informuojami iš anksto.

Kaip galiu nutraukti mokymus?

Kokia yra jūsų sutarties nutraukimo politika? Turite mums pranešti apie sutarties nutraukimą raštu arba šiuo el. pašto adresu [email protected]. Galite naudoti prie sutarties pridėtą formą.

Neradai atsakymo savo klausimui?

Užduok klausimą