Domėkis mūsų kursais

Tikime, kad kiekvienas gali pradėti karjerą IT sektoriuje, jei IT technologijos yra tai, ką jie mėgsta ir kas sužadina jų smalsumą. Kad galėtume jums padėti siekti savo profesinių tikslų ir sklandžiai persikvalifikuoti į technologijų sektorių, sukūrėme praktika grindžiamas mokymų programas, suteikiančias stiprų reikalingų įgūdžių pagrindą.

Python

Norite greičiau kilti karjeros laiptais startuojančiose kompanijose ar pasaulinio lygio technologijų milžinėse? „Python“ – programavimo kalba, kuri jums labiausiai reikalinga. Išmokite ją ir prisidėkite kuriant inovacijas su dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi (angl. machine learning) sistemomis.

sužinok daugiau

jau greitai…

Software Tester

Gamintojui „Nissan“ dėl programinės įrangos gedimo kartą teko atšaukti iš rinkos daugiau nei 1 mln. automobilių. Norėtumėte prisidėti prie programinės įrangos kokybės? Tapkite programinės įrangos testuotoju (-a) ir siekite įdomių karjeros galimybių dirbdami kokybės užtikrinimo komandose.

detales

jau greitai…

JavaScript

„JavaScript“ – viena iš dinamiškiausiai besivystančių kalbų. Naudotojo sąsajos kūrėjams itin svarbu turėti puikius „JavaScript“ programavimo įgūdžius. Įgiję „JavaScript“ kalbos pradmenis ir ištyrinėję jos struktūrų, bibliotekų bei įrankių ekosistemą rasite darbą bet kurioje informacinių technologijų kompanijoje.

sužinok daugiau

jau greitai…

Java

„Java“ programavimo kalba sukurtą programinę įrangą naudoja didžiosios įmonės, tačiau ji taip pat naudojama tokiose pažangiose srityse kaip “Daiktų Internetas”. Prisijunkite prie šio kurso ir įgykite tvirtą žinių bei įgūdžių pagrindą, reikalingą pradedant „Java“ programuotojo (-os) karjerą.

sužinok daugiau

jau greitai…

Data Science

Norėtumėte dirbti geidžiamiausią XXI amžiaus darbą? Šiame kurse išmoksite, kaip įvaldyti pažangiausius mašininio mokymosi (angl. machine learning) metodus ir atrasti didžiuliuose duomenų rinkiniuose slypinčią svarbiausią informaciją.

sužinok daugiau

jau greitai…