Išplėskite savo akiratį dalyvaudami nemokamame vebinare

Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų unikalų mokymo metodą, išnagrinėti mokymų programą ir pamatyti, kaip absolventus ruošiame įsidarbinti IT sektoriuje, užsiregistruokite į nemokamą vebinarą.

Žiūrėti sąrašą

Python

Norėtumėte dirbti pasaulinėse technologijų bendrovėse ar pažangiuose startuolių projektuose? Štai keletas gerų naujienų – visi jie naudoja „Python“ programavimo kalbą ir jos gausią atvirojo kodo struktūrų bei bibliotekų ekosistemą. Norėdami pamatyti, kaip atrodo mūsų kursų aplinka ir kaip yra vedami mokymai, užsiregistruokite į nemokamą vebinarą.

sužinok daugiau

jau greitai…

Software Tester

Ar norėtumėte prisidėti prie programinės įrangos tobulinimo ir jos kokybės? Įvaldykite rankinio testavimo meną ir tyrinėkite automatinio testavimo pasaulį. Norėdami pamatyti, kaip atrodo mūsų kursų aplinka ir kaip yra vedami mokymai, užsiregistruokite į nemokamą vebinarą.

sužinok daugiau

jau greitai…

Data Science

Norėtumėte dirbti geidžiamiausią XXI amžiaus darbą? Norėdami pamatyti, kaip atrodo mūsų kursų aplinka ir kaip yra vedami mokymai, užsiregistruokite į nemokamą vebinarą.

sužinok daugiau

jau greitai…

Java

Tai labiausiai darbdavių trokštama ir tarp programų kūrėjų paplitusi programavimo kalba. „Java“ – technologijų industrijos dėmesio centre; nuo sprendimų didžiosioms įmonėms iki pažangiųjų daiktų interneto programų. Norėdami pamatyti, kaip atrodo mūsų kursų aplinka ir kaip yra vedami mokymai, užsiregistruokite į nemokamą vebinarą.

sužinok daugiau

jau greitai…

JavaScript

„JavaScript“ – viena iš sparčiausiai augančių ir labiausiai mėgstamų programavimo kalbų, naudojamų tinklalapių kūrimui ir ne tik. Norėdami pamatyti, kaip atrodo mūsų kursų aplinka ir kaip yra vedami mokymai, užsiregistruokite į nemokamą vebinarą.

sužinok daugiau

jau greitai…

Kaip vyksta mokymai

Užtikriname, kad mūsų nuotoliniuose kursuose dėmesys būtų sutelkiamas į tai, kas svarbiausia, t. y. į tiesiogines pamokas ir sesijas su mūsų profesionaliais instruktoriais.

2k za savaitę

Pamokos vyksta savaitgaliais, šeštadienį ir sekmadienį

Visą laiką

Mokymų metu jums pagalbą teiks paskirtas (-a) projektų koordinatorius (-ė)

2 k. per kursą

Praktiniai projektai, padedantys įvertinti jūsų pažangą

Ko galite išmokti mokymuose

Mokymų programa

Išnagrinėkite mūsų mokymų programą ir sužinokite daugiau apie tai, ką galime jums suteikti.

Praktinės žinios

Pamatykite, kaip mokymuose skatiname praktinių įgūdžių tobulinimą.

Klausimų ir atsakymų seansas

Gaukite atsakymus į jums rūpimus klausimus apie kursą, mūsų mokymo metodus bei absolventus

Peržiūrėkite mūsų kursus