Nemokamas Java webinaras

Ar nori profesijos, kurioje specialistų ieško 80% darbdavių?

Ar nori LinkedIn jaustis kaip Instagram modeliai?

Sužinoki kaip išmokti labiausiai pageidaujamą programavimo kalbą nuo nulio.

Java yra 80% IT įmonių pasirinkimas – tai reiškia, kad pasirinkus šią specializaciją tavo šansai ženkliai išaugs ir neteks jaudintis dėl stabilaus darbo.

Noriu tai padaryti

jau greitai…

JAVA yra saugus pasirinkimas

Remiantis reguliariai TIOBE rengiama ataskaita, JAVA programavimo kalba šiuo metu yra trečia pagal populiarumą programuotojų pasaulyje. Taip yra todėl, kad jos taikymo sritis yra plati – nuo bankininkystės iki mobiliųjų programų ar kasdienių įrenginių, tokių kaip išmanieji šaldytuvai. Tai reiškia, kad tikriausiai kiekvienas yra susidūręs su šios programavimo kalbos įgyvendintais sprendimais. Dėl savo stabilumo, periodiškai leidžiamų naujinimų ir daugybės bibliotekų bei plėtinių, ši kalba yra puikus pirmasis žingsnis į programavimo pasaulį.

Dėl to Java yra interneto revoliucijos pagrindas ir kartu yra viena pelningiausių ir geidžiamiausių kalbų darbo rinkoje.

Ar žinojai kad…

remiantis Just Join IT ataskaita, pradedantysis Java kūrėjas uždirba 2,500€?

JAVA buvo naudojama YouTube, Gmail, Twitter ir Minecraft?

dėl išplėtotos programuotojų bendruomenės JAVA yra saugus pirmas žingsnis į IT

Nelauk ilgiau!

Išmok įdomaus darbo receptą šiandien.

Registruojuosi į webinarą

Apie ką mes kalbėsime?

Kodėl turėtum galvoti apie keitimą?

Žinome, kad pokyčiai yra susiję su baime ir nerimu. Bet stovėti vietoje yra dar blogiau. Sužinok, kaip gali žengti pirmąjį žingsnį ir suteikti sau galimybę siekti geresnės ateities. Mumis jau pasitikėjo 11 000 žmonių, kurie pas mus pakeitė savo karjerą.

Kaip šiandien žengti pirmąjį žingsnį?

Tau nebereikia laukti. Susipažink su žmonių, kurie nusprendė imtis pokyčių, istorijomis. Nors jiems kilo daug tokių pačių abejonių kaip ir tau. Neleisk kitiems tave aplenkti ir šiandien imk viską į savo rankas.

Kaip pasiekti savo tikslą ir pakeisti darbą?

Vos po kelių mėnesių parodysime tau kelius, kuriuos gali pasirinkti, norint būti profesionalu visai kitoje vietoje nei šiandien. Be to, mes suteiksime tau įrankius, kad sužinotum, kokios yra tavo stipriosios pusės ir kaip jas panaudoti renkantis darbo pasiūlymus.

Nenoriu ilgiau laukti!

Nuo šiandien keičiu savo gyvenimą.

Registruojuosi į internetinį webinarą

Susipažink su mūsų karjeros kryptimis